Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 marca 2017, 09:37

Rome: Total War - Barbarian Invasion trafi na iPada 28 marca

Studio Feral Interactive ogłosiło, że mobilna wersja Rome: Total War - Barbarian Invasion ukaże się 28 marca. Produkcja trafi wyłącznie na iPada i ma być samodzielną grą, co oznacza, że nie będzie wymagała posiadania Rome: Total War.

W styczniu studio Feral Interactive poinformowało, że pracuje nad mobilną wersją pecetowej strategii Rome: Total War - Barbarian Invasion. Teraz autorzy ogłosili za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że produkcja trafi do sprzedaży 28 marca tego roku.

Gra ukaże się pod koniec marca. - Rome: Total War - Barbarian Invasion trafi na iPada 28 marca - wiadomość - 2017-03-16
Gra ukaże się pod koniec marca.
ROME: TOTAL WAR – BARBARIAN INVASION W SKRÓCIE:
  1. Deweloper pierwowzoru na PC: Creative Assembly
  2. Deweloper wydania na iPada: Feral Interactive
  3. Gatunek: strategia
  4. Data premiery na PC: 27 września 2005 r.
  5. Data premiery na iPadzie: 28 marca 2017 r.

Gra ukaże się wyłącznie na iPada i ma być produkcją z kategorii premium, więc będzie płatna i pozbawiona mikropłatności. Na pecetach Rome: Total War - Barbarian Invasion sprzedawane było jako dodatek wymagający posiadania podstawowej wersji Rome: Total War. Natomiast wydanie mobilne ma być samodzielnym tytułem.

Jest na co czekać, gdyż mobilne Rome: Total War okazało się wyśmienitą konwersją. Autorzy przenieśli całą grę, bez żadnych ograniczeń czy uproszczeń, wyposażając ją dodatkowo w zaskakująco wygodny interfejs dotykowy, oparty na intuicyjnych gestach i rysowaniu linii oraz okręgów palcem na ekranie.

Przypomnijmy, że Rome: Total War - Barbarian Invasion koncentruje się na okresie schyłkowym rzymskiej potęgi, pozwalając na zabawę w latach 363-476 n.e. Dodatek oferuje nową kampanię, którą możemy rozegrać jedną z dziesięciu frakcji. Wśród nich znajdziemy Zachodnie i Wschodnie Imperium Rzymskie, Persów oraz plemiona Hunów, Gotów, Saksończyków, Franków, Wandalów, Sarmatów i Allemanów.

Poza kampanią i nowymi frakcjami, Rome: Total War - Barbarian Invasion oferuje również rozbudowane drzewo technologiczne oraz zwiększone znaczenie religii w rządzeniu.

  1. Oficjalna strona cyklu
  2. Rome: Total War - Barbarian Invasion - recenzja gry (wersja PC)