Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2008, 09:58

Siren: Blood Curse w Europie również na płycie Blu-ray

Sony zadecydowało, że wszystkie dwanaście epizodów gry Siren: Blood Curse, w Europie pojawi się w sprzedaży również na płycie Blu-ray.

Sony zadecydowało, że wszystkie dwanaście epizodów gry Siren: Blood Curse, w Europie pojawi się w sprzedaży również na płycie Blu-ray.

Siren: Blood Curse jest remakiem Forbidden Siren, jednego z najpopularniejszych horrorów wydanych jeszcze na PlayStation 2. Choć w nowej wersji akcja rozgrywa się w tym samym miejscu co w pierwowzorze, to jednak ekipa tworząca grę zdecydowała się na spore zmiany w scenariuszu, wprowadzając do niego m.in. amerykańską ekipę filmową. Sama zabawa polega zaś, podobnie jak w oryginale, na umiejętnym kluczeniu pomiędzy nieprzyjaznymi shibito, czyli zombie i rozwiązywaniu kolejnych zadań stawianych przed graczem.

Siren: Blood Curse w Europie również na płycie Blu-ray - ilustracja #1

Siren jest już dostępne w usłudze PlayStation Network, aczkolwiek chyba lepiej oszczędzić nieco miejsca na dysku twardym i poczekać do premiery gry na tradycyjnym nośniku. Warto również przypomnieć, że to nie pierwsza taka inicjatywa w Europie. Jesienią w sklepach pojawią się również w sprzedaży najnowsze przygody Ratcheta i Clanka, które w usłudze PSN zadebiutują 21 sierpnia. W chwili obecnej nie wiemy jeszcze ile za te wydania gier przyjdzie nam zapłacić.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Siren: Blood Curse

Siren: Blood Curse