Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2008, 12:15

autor: artoor

SimBin zapowiada STCC The Game

Studio SimBin (GT Legends, seria GTR, RACE) nie chce spocząć na laurach po sukcesach swoich poprzednich produkcji i ogłosiło pracę nad kolejnym tytułem. Jest nim STCC The Game (STCC - Swedish Touring Car Championship), przeznaczony dla miłośników symulacji samochodowych w wydaniu na PC.

Studio SimBin (GT Legends, seria GTR, RACE)nie chce spocząć na laurach po sukcesach swoich poprzednich produkcji i ogłosiło pracę nad kolejnym tytułem. Jest nim STCC The Game (STCC - Swedish Touring Car Championship), przeznaczony dla miłośników symulacji samochodowych w wydaniu na PC. Fani czterech kółek dostaną do dyspozycji 25 realistycznie odwzorowanych torów, w tym siedem zlokalizowanych w Szwecji i Norwegii, a wśród nich: Mantorp Park, Knutstorp Ring, Valer, czy Eco Drive Arena w Gothenburgu.

STCC The Game bazować będzie na wydanym przed kilkoma miesiącami RACE '07: The WTCC Game dostarczając graczom ogromnych emocji za kółkiem. W grze pojawi się 11 klas samochodów, wszystkie, które wyjechały na tor w sezonie 2008, m.in. Chevrolet Lacetti, Seat Leon, Audi A4, Volvo C30, czy BMW E90. Ma ich być łącznie 29, a ponadto autorzy dadzą nam 350 możliwości ich tuningu mechanicznego i wizualnego. Kolejną z atrakcji jakie znajdziemy w nowym tytule SimBin mają być tryby zabawy. Będzie ich łącznie 5, poza STCC, znajdą się również zmagania w kategoriach Radical, Formula 3000, Mini Challenge, a także dwa sezony WTCC.

Deweloperzy nie ukrywają, że mierzą głównie w graczy multiplayerowych, dlatego przygotowano dla nich możliwość rywalizowania z 25 wirtualnymi kierowcami. STCC The Game wjedzie na półki sklepowe już za miesiąc, dokładnie 19 września. Wystartowała już oficjalna strona STCC, dostępna pod tym adresem. Poniżej natomiast prezentujemy pierwsze screeny z gry.

SimBin zapowiada STCC The Game - ilustracja #1

SimBin zapowiada STCC The Game - ilustracja #2

SimBin zapowiada STCC The Game - ilustracja #3

SimBin zapowiada STCC The Game - ilustracja #4

SimBin zapowiada STCC The Game - ilustracja #5