Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2008, 14:20

autor: vampire

Pierwsze screenshoty z The Secret World - nowego MMORPG twórców Age of Conan

Przeszło rok temu usłyszeliśmy o nowym MMORPGu studia Funcom (autorzy Age of Conan) zatytułowanym The Secret World, który znany był także jako Cry Gaia. Od tamtego czasu nie pojawiły się praktycznie żadne dodatkowe informacje na jego temat. Wiemy jedynie, że świat gry jest bardzo zbliżony do naszego, jednak bardziej mroczny i przepełniony magią.

Przeszło rok temu usłyszeliśmy o nowym MMORPGu studia Funcom (autorzy Age of Conan) zatytułowanym The Secret World, który znany był także jako Cry Gaia. Od tamtego czasu nie pojawiły się praktycznie żadne dodatkowe informacje na jego temat. Wiemy jedynie, że świat gry jest bardzo zbliżony do naszego, jednak bardziej mroczny i przepełniony magią, a w czasie tworzenia tej produkcji twórcy czerpali inspirację z takich filmów jak The Ring oraz prozy H. P. Lovecrafta. W ten weekend w końcu przekonaliśmy się jak mniej więcej The Secret World będzie wyglądał – na oficjalnym forum tytułu pojawiły się dwa pierwsze screenshoty pochodzące z jego bardzo wczesnej wersji, które możecie podziwiać poniżej:

Pierwsze screenshoty z The Secret World - nowego MMORPG twórców Age of Conan - ilustracja #1
Pierwsze screenshoty z The Secret World - nowego MMORPG twórców Age of Conan - ilustracja #2

Pomimo nienajlepszej jakości widać, że jak na grę sieciową The Secret World prezentuje się naprawdę świetnie, w dodatku klimatem zupełnie odbiega od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne MMORPG. Aby zapobiec wszelkim podejrzeniom główny projektant, Ragnar Tornquist, na swoim blogu wyjaśnił, że screeny pochodzą z grywalnej wersji programu i zostały przez niego własnoręcznie wykonane. Nie ma więc mowy o jakiś grafikach koncepcyjnych, czy podrasowanym prerenderze. Twórca dodał jeszcze, że wersja finalna roleplaya będzie wyglądać znacznie lepiej.