Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2006, 13:26

autor: ComCo

SimBin przygotowuje kolejną część wyścigowej serii GTR

Firma 10tacle Studios ujawniła właśnie pierwszy z czterech projektów, których wydanie zaplanowano na bieżący rok kalendarzowy. Mowa tu o GTR 2 - nowej, wyścigowej symulacji autorstwa szwedzkiego zespołu developerskiego SimBin, która powstaje na fali sukcesów pierwszego GTR oraz GT Legends.

Firma 10tacle Studios ujawniła właśnie pierwszy z czterech projektów, których wydanie zaplanowano na bieżący rok kalendarzowy (patrz news z wczoraj). Mowa tu o GTR 2 - nowej, wyścigowej symulacji autorstwa szwedzkiego zespołu developerskiego SimBin, która powstaje na fali sukcesów pierwszego GTR oraz GT Legends.

SimBin przygotowuje kolejną część wyścigowej serii GTR - ilustracja #1

Twórcy programu zapowiadają, że „dwójka” wyznaczy nowe standardy w swoim gatunku. Przede wszystkim, poprawiony zostanie model sterowania dostępnymi pojazdami, na lepsze zmieni się również poczucie prędkości na trasie. Za generowanie efektów wizualnych ma odpowiadać zupełnie nowy silnik (zarówno samochody, jak i tory mają odznaczać się większą ilością szczegółów). Do tego wszystkiego dojdą również: zmieniające się w trakcie zmagań warunki pogodowe, cykl dnia i nocy, a także bardziej dopracowany system zniszczeń. Więcej informacji o grze poznamy najpewniej w najbliższym czasie.

SimBin przygotowuje kolejną część wyścigowej serii GTR - ilustracja #2

Premierę GTR 2 wstępnie zaplanowano na lato bieżącego roku. Wielbiciele poprzednich produktów SimBin mogą zacząć zacierać ręce.