Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2007, 08:58

autor: Major Doktor Upiorna

Ruszyła oficjalna strona gry Eternal Sonata

W sieci jest już dostępna anglojęzyczna oficjalna strona internetowa gry Eternal Sonata. Przeglądając ją usłyszycie kompozycje autorstwa F. Chopina.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że gra od Namco Bandai z F. Chopinem w roli głównej jesienią tego roku pojawi się na europejskich półkach sklepowych. Wszystkich niecierpliwie czekających na Eternal Sonata zapewne zainteresuje wiadomość, że w sieci jest już dostępna anglojęzyczna oficjalna strona internetowa niniejszej pozycji. Przeglądając ją usłyszycie utwory owego kompozytora.

Ruszyła oficjalna strona gry Eternal Sonata - ilustracja #1

Na podanej stronie znajdziecie opis fabuły oraz profil każdego z głównych bohaterów. Nie zabraknie też rozbudowanej galerii obrazków oraz zwiastuna filmowego. Zainteresowani mogą zamówić newsletter oraz pobrać niezbędnik fana, zawierający interesujące materiały na temat Eternal Sonata. Pracownicy Namco Bandai zadbali również o to, aby gracze mieli sposobność wyrażania swoich opinii na forum dyskusyjnym.

Materiały do gry Eternal Sonata:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Eternal Sonata

Eternal Sonata