Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 5 marca 2003, 15:46

Rejestracja elektroniczna - zdradzamy szczegóły

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma CD Projekt, wraz z odświeżeniem swojego serwisu internetowego, wprowadza nową, wygodną metodę rejestracji gier. Od teraz każdy gracz posiadający dostęp do Internetu, będzie mógł zarejestrować swoją grę od razu po rozpakowaniu pudełka, bez konieczności wysyłania karty rejestracyjnej.

Pierwszym tytułem obsługującym rejestracją elektroniczną będzie zaplanowany na kwiecień Gothic 2. W pudełku nim, zamiast typowej karty rejestracyjnej, znajdzie się 28 cyfrowy kod, którego wpisanie na stronie www.cdprojekt.info automatycznie zarejestruje grę.

Kolejnymi tytułami obsługującymi ten typ rejestracji będą największe premiery zapowiedziane na kolejne miesiące, a z czasem wszystkie gry w ofercie firmy CD Projekt. Warto zaznaczyć, że każdy tytuł obsługujący rejestrację elektroniczną będzie posiadać specjalną nalepkę na pudełku informującą o tym.

Aby przybliżyć graczom tą nową funkcję, w marcu zapowiedziano pilotażową wersję systemu rejestracyjnego. W jego ramach każdy internauta będzie mógł korzystając ze specjalnego testowego kodu zarejestrować grę i zobaczyć z bliska działanie internetowej rejestracji.