Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2008, 10:45

autor: Piotr Doroń

Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata

Studio Rare obudziło się wreszcie z zimowego letargu, przedstawiając nam nie tylko pierwsze zrzuty ekranowe z nowej odsłony Banjo-Kazooie, ale także kolejne fakty z życia cyklu Viva Pinata. Najważniejsze z nich prezentujemy Wam poniżej.

Studio Rare obudziło się wreszcie z zimowego letargu, przedstawiając nam nie tylko pierwsze zrzuty ekranowe z nowej odsłony Banjo-Kazooie, ale także kolejne fakty z życia cyklu Viva Pinata. Najważniejsze z nich prezentujemy Wam poniżej.

Ich ujawnianie rozpoczniemy od skupienia się na przenośnej Viva Pinata: Pocket Paradise. Z informacji przekazanych przez Rare wynika bowiem, że produkcja tejże pozycji została ukończona, w związku z czym już niedługo trafi ona do tłoczni, a następnie do sklepów na całym świecie. Datę debiutu pierwszej odsłony VP na Nintendo DS powinniśmy poznać w niezbyt odległej przyszłości.

Druga informacja dotyczy oficjalnej zapowiedzi kontynuacji pierwszej części cyklu, wydanej w roku 2006 na konsolę Xbox 360. Będzie ona nosić tytuł Viva Pinata: Trouble in Paradise i zostanie wydana jeszcze w tym roku. Z niepotwierdzonych wiadomości wynika, że w grze znajdzie się m.in. rozbudowany tryb kooperacji oraz obszary, w których poprzez sieć spotykać się będą miłośnicy Pinat z całego świata. Waszej uwadze polecamy zestaw pierwszych zrzutów ekranowych:

Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata - ilustracja #1
Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata - ilustracja #2
Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata - ilustracja #3

Szczegółowe informacje na temat obu opisanych wyżej produkcji z cyklu Viva Pinata powinniśmy poznać już jutro. Wszystko to za sprawą specjalnej konferencji prasowej firmy Microsoft, w ramach której przedstawione zostaną nowe zapowiedzi giganta z Redmond.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej