Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Viva Pinata: Party Animals (X360)

Viva Pinata: Party Animals X360

Viva Pinata: Party Animals to opracowana przez australijskie studio Krome familijna gra osadzona na znanej z pierwszej części gry wyspie.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Viva Pinata: Party Animals (X360)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

30października2007

16listopada2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Viva Pinata: Party Animals to opracowana przez australijskie studio Krome familijna gra osadzona na znanej z pierwszej części gry wyspie. Tym razem jednak zamiast bawić się w ogrodników i pielęgnować ogród bierzemy udział w popularnym wśród Pinat reality show, podczas którego musimy zmierzyć się z ponad czterdziestoma rozmaitymi zadaniami.

Gra jest w rzeczywistości zbiorem prostych mini-gierek, w których uczestniczą znani z telewizyjnego serialu Viva Pinata bohaterowie. Spotkamy więc między innymi Hudsona Horstachio, Paulie Preztaila, Franklina Fizzlybeara oraz Fergy’ego Fudgehoga. W konkurencjach może brać udział do czterech graczy równocześnie. W zależności od sytuacji wszyscy mogą zasiadać przy jednej konsoli, bądź łączyć się za pośrednictwem Xbox LIVE.

Gry zostały w ten sposób przygotowane, by opanowanie ich zasad nie przynosiło większych trudności, a samo sterowanie było bardzo intuicyjne. W ten sposób w zabawie mogą uczestniczyć nie tylko doświadczeni gracze, ale również dzieci, niemające dotąd zbyt wiele wspólnego z grami. Produkcja została wykonana w niezwykle kolorowej oprawie graficznej, przywodzącej na myśl kreskówki dla najmłodszych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 239,90 PLN

Gry podobne do Viva Pinata: Party Animals

Klasyfikacja PEGI Viva Pinata: Party Animals

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Promocyjne zestawy z grami dla posiadaczy Xboksa 360
Promocyjne zestawy z grami dla posiadaczy Xboksa 360

wiadomość30 kwietnia 2009

Firma Microsoft poinformowała nas o specjalnych zestawach z grami na Xboksa 360, które powinny być dostępne już w Polskich sklepach. Przygotowano trzy oferty składające się z kilku klasycznych tytułów.

Nowości od Rare
Nowości od Rare

wiadomość9 lipca 2008

Firma Rare, znana z takich gier, jak Banjo-Kazooie, Conker’s Bad Fur Day czy Perfect Dark podpisała umowę z Audiokinetic, kanadyjskim producentem oprogramowania Wwise, wprowadzającego nowe standardy tworzenia ścieżek audio dla gier komputerowych i video.

Autorzy Banjo, Kameo i Viva Pinata sprzedali ponad sto milionów sztuk gier
Autorzy Banjo, Kameo i Viva Pinata sprzedali ponad sto milionów sztuk gier

wiadomość1 lipca 2008

Brytyjska firma Rare, autorzy takich gier jak Banjo-Kazooie, GoldenEye 007, Conker’s Bad Fur Day, Kameo: Elements of Power czy Viva Pinata, ogłosiła na swoich stronach internetowych, że od początku swego istnienia, tj. od 1985 roku sprzedało się sto milionów pudełek z charakterystycznym R w logo.

Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata
Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata

wiadomość12 maja 2008

Studio Rare obudziło się wreszcie z zimowego letargu, przedstawiając nam nie tylko pierwsze zrzuty ekranowe z nowej odsłony Banjo-Kazooie, ale także kolejne fakty z życia cyklu Viva Pinata. Najważniejsze z nich prezentujemy Wam poniżej.

Kartka z Banjo-Kazooie od Rare na święta
Kartka z Banjo-Kazooie od Rare na święta

wiadomość20 grudnia 2007

Dużo czasu już minęło odkąd oglądaliśmy jakiekolwiek media z przygotowywanego przez Rare Banjo-Kazooie 3 na Xboxa 360. Całkiem niedawno spekulowano nawet o tym, że być może projekt ten zostanie skasowany, ale autorzy zaprzeczyli tym plotkom.