Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Fuzion Frenzy 2 (X360)
OkładkaFuzion Frenzy 2 (X360)

Fuzion Frenzy 2 X360

Fuzion Frenzy 2 to kontynuacja, dobrze przyjętej przez konsumentów, gry z konsoli Xbox pierwszej generacji. Istotą zabawy są zręcznościowe mini-gry. Developerzy przygotowali ponad czterdzieści rozmaitych konkurencji – m.in.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fuzion Frenzy 2 Premiera X360

30stycznia2007

pudełko PL

16lutego2007

producent: Hudson Soft wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca PL: CD Projekt S.A.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Fuzion Frenzy 2 jest kontynuacją, dobrze przyjętej przez konsumentów, gry z konsoli Xbox pierwszej generacji. Wraz z umieszczeniem sequela na platformie sprzętowej nowej generacji musiała przyjść wyraźna zmiana w oprawie graficznej. Nie ma więc problemu z wyświetlaniem obrazu o jakości HD (720p), aczkolwiek to nie warstwa wizualna stanowi o sile pozycji spod znaku FF.

Najważniejsze są bowiem zręcznościowe mini-gry, z których skomponowana jest cała zabawa. Developerzy przygotowali ponad czterdzieści rozmaitych konkurencji – m.in. zawody operatorów miotaczy płomieni, polowanie na ameby i konkurs koszykarskich wsadów. Wszystko w futurystycznej otoczce, nadającej każdej dyscyplinie wyjątkowy charakter.

W rozgrywce mogą uczestniczyć maksymalnie cztery postaci, z których przynajmniej jedna musi być kontrolowana przez użytkownika. Tryb multiplayer pozwala więc na zabawę w kwartecie, zarówno przy jednej konsoli, jak i za pośrednictwem połączenia internetowego. Można uruchamiać mini-gry pojedynczo lub zorganizować wieloetapowy turniej (jeden z gotowych schematów albo stworzenie własnego układu konkurencji).

Ponadto sieciowy system Xbox Live oferuje komunikację głosową oraz specjalne tabele rankingowe, ukazujące osiągnięcia ludzi z całego globu ziemskiego. Przysłowiową wisienkę na torcie stanowi opcja umieszczania w Fuzion Frenzy 2 własnych podkładów muzycznych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Fuzion Frenzy 2 cena w dniu premiery: 159,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Fuzion Frenzy 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Fuzion Frenzy 2 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live