Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2007, 13:42

autor: Metatron

Pudełkowa edycja gry Sam & Max: Season 1 już oficjalnie

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że pudełkowa wersja Sam & Max: Season 1, przezabawnej gry przygodowej wykorzystującej komiksowych bohaterów wymyślonych przez Steve’a Purcella, która do tej pory wydawana była w postaci epizodycznej i dostępna jedynie w dystrybucji online, ukaże się w sierpniu tego roku. Obecnie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że pudełkowa wersja Sam & Max: Season 1, przezabawnej gry przygodowej wykorzystującej postaci komiksowych bohaterów wymyślonych przez Steve’a Purcella, która do tej pory wydawana była w postaci epizodycznej i dostępna jedynie w dystrybucji online, ukaże się w sierpniu tego roku. Obecnie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Pudełkowa edycja gry Sam & Max: Season 1 już oficjalnie - ilustracja #1

Wydaniem gry zajmą się firmy The Adventure Company (Ameryka) oraz JoWooD (Europa). Przy okazji oficjalnej zapowiedzi zdradzono, że edycja pudełkowa zawierająca wszystkie wydane dotychczas epizody (w sumie sześć części) zostanie rozszerzona o liczne dodatki, w skład których wejdzie przygotowany przez Steve’a Purcella poster, a także bonusowa płyta. Na krążku znajdzie się film Making Sam & Max, przedstawiający proces pracy nad grą, trailery wszystkich sześciu epizodów, biografie postaci, liczne artworki, tapety na pulpit oraz soundtrack w formacie mp3.

Pudełkowa edycja gry Sam & Max: Season 1 już oficjalnie - ilustracja #2

Gra ukaże się na komputery PC w angielskiej, francuskiej i niemieckiej wersji językowej. Sugerowana cena to 29,99 euro. Na razie nie wiadomo nic na temat ewentualnej polskiej edycji.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.