Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball (PC)

Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball PC

Trzeci epizod nowych przygód (zapoczątkowanych w październiku 2006 roku) popularnego psa Sama i jego króliczego kompana imieniem Max nosi tytuł The Mole, the Mob, and the Meatball.

Przygodowe | point-and-click | humorystyczne

PC Windows
Okładka Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26stycznia2007

Trzeci epizod nowych przygód (zapoczątkowanych w październiku 2006 roku) popularnego psa Sama i jego króliczego kompana imieniem Max nosi tytuł The Mole, the Mob, and the Meatball. Tym razem dwójka zwariowanych detektywów, znanych z komiksów autorstwa Steve'a Purcella, musi dokonać infiltracji przestępczej organizacji, zwanej Zabawkową Mafią.

Dzielni bohaterowie mają za zadanie zbadać, co stało się z wtyczką, którą umieścił we wspomnianej gangsterskiej grupie komisarz policji. W tym celu nieustraszony duet musi włączyć się do mafijnych struktur, aczkolwiek wymaga to uprzedniego wykonania dla przestępców szeregu zadań, mających dowieść lojalności Sama i Maxa.

Podczas realizowania misji napotykamy postaci zarówno zupełnie nowe, jak i te znane z poprzednich epizodów – m.in. sklepikarza Bosco i terapeutko-tatuażystkę Sybil. To samo tyczy się lokacji, gdyż zaczynamy jak zwykle w biurze, ale w trakcie zabawy trafiamy np. do gangsterskiej kwatery głównej, będącej swoistym rodzajem kasyna. Wszystko ukazane jest przy pomocy charakterystycznej grafiki trójwymiarowej, czytelnie nawiązującej do komiksowego stylu Purcella, a interfejs użytkownika to klasyczny system point & click.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Gry podobne do Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball

Wymagania wiekowe Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • Windows XP
Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball - recenzja gry
Sam & Max: Season 1 – The Mole, the Mob, and the Meatball - recenzja gry

Recenzja 13 lutego 2007, 14:24

Istotnym elementem przygód Sama i Maksa jest humor. Przyznać trzeba, że utrzymuje on wysoki poziom. Piosenka śpiewana przez wiszące na ścianie elektroniczne misie zapewniająca, że kasyno nie jest siedzibą mafii, jest przekomiczna i warto wysłuchać jej w całości. Równie zabawnie wypada patent z supernowoczesnym aparatem podsłuchowym, który okazuje się być robakiem obdarzonym doskonałym słuchem i znakomitą pamięcią, dzięki czemu powtarza co do słowa wszystko, co usłyszał.