Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2007, 14:03

autor: Metatron

Konami prezentuje poprawioną wersję trailera gry MGS 4: Guns of the Patriots

Z okazji dwudziestolecia serii Metal Gear Konami przygotowało dla fanów szereg niespodzianek. O niektórych pisaliśmy już niedawno, ale jak się okazało, to nie wszystko. Firma postanowiła bowiem pokazać, postęp jaki poczyniono w silniku MGS 4: Guns of the Patriots od czasu ubiegłorocznych targów Electronic Entertainment Expo.

Z okazji dwudziestolecia serii Metal Gear Konami przygotowało dla fanów szereg niespodzianek. O niektórych pisaliśmy już niedawno, ale jak się okazało, to nie wszystko. Firma postanowiła bowiem pokazać, jaki postęp poczyniono w silniku MGS 4: Guns of the Patriots od czasu ubiegłorocznych targów Electronic Entertainment Expo. W tym celu opublikowała doskonale wszystkim znany trailer w wersji poprawionej.

Konami prezentuje poprawioną wersję trailera gry MGS 4: Guns of the Patriots  - ilustracja #1

Filmik charakteryzuje się ogólnie lepszą oprawą graficzną: znacznej poprawie uległa płynność animacji, wprowadzono nowe efekty, a także grę świateł, która w niektórych scenach robi naprawdę spore wrażenie.

Zainteresowanych grą Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Taikuna.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots