Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon (PC)
OkładkaSam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon (PC)

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon PC

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon to szósty i zarazem ostatni epizod nowych przygód psa Sama i jego króliczego kompana imieniem Max opracowanych przez studio Telltale Games.

Przygodowe | point-and-click | humorystyczne

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon Premiera PC

26kwietnia2007

producent: Telltale Games wydawca: Telltale Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon

Grim Fandango (1998)

Escape from Monkey Island

Runaway 2: Sen Żółwia

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon to szósty i zarazem ostatni epizod pierwszego sezonu nowych przygód psa Sama i jego króliczego kompana imieniem Max opracowanych przez studio Telltale Games. Tym razem dwójka zwariowanych detektywów, znanych z komiksów autorstwa Steve'a Purcella, przenosi się na księżyc, gdzie przyjdzie im ostatecznie zmierzyć się z szaleńcami pragnącymi kontrolować umysły wszystkich mieszkańców ziemi.

Okazało się bowiem, że znane z wcześniejszych epizodów próby przejęcia kontroli nad ludźmi za pomocą hipnozy okazały się jedynie niewielkimi występkami w porównaniu z niebezpieczeństwem, z jakim zmierzyć się przyjdzie komiksowym detektywom na jasnej stronie księżyca. Od powodzenia ich misji zależy to, czy ludzie pozostaną sobą, czy też zamienią się w bezwolnych niewolników.

Gra, podobnie jak cała seria, jest klasyczną przygodówką z interfejsem point and click. Naszymi bohaterami kierujemy za pomocą myszki, klikając na elementy otoczenia, z którymi można wejść w interakcję, bądź też na miejsce, do którego pragniemy się udać. W trakcie rozgrywki spotykamy wiele przedstawionych z wielkim poczuciem humoru postaci.

Oprawa graficzna produkcji, pomimo tego, że renderowana, w dużym stopniu przypomina to, co reprezentowała sobą Sam and Max: Hit the Road – pierwsza produkcja traktująca o parze sympatycznych detektywów, w której zarówno postacie, jak i tła były ręcznie rysowane. Całość uzupełnia świetnie dobrane udźwiękowienie – zabawne wypowiedzi profesjonalnie nagrane przez czytających kwestie dialogowe aktorów i miła dla ucha, lekko swingująca muzyczka.

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon dostępny jest dla użytkowników serwisu GameTap. Grę można również ściągnąć z Internetu, kupując ją na oficjalnej stronie firmy Telltale Games.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon: Odpowiednia dla każdego wieku.

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • Windows XP