Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2007, 06:43

Premiera gry Assassin's Creed w listopadzie!

Koncern Ubisoft Entertainment ujawnił wczoraj, że oczekiwany przez wielu produkt o nazwie Assassin’s Creed, zadebiutuje na amerykańskim rynku w listopadzie bieżącego roku.

Koncern Ubisoft Entertainment ujawnił wczoraj, że oczekiwany przez wielu produkt o nazwie Assassin’s Creed, zadebiutuje na amerykańskim rynku w listopadzie bieżącego roku.

Premiera gry Assassin's Creed w listopadzie! - ilustracja #1

Kolejna gra twórców nowych przygód Księcia Persji, czyli studia w Montrealu, ukaże się równocześnie na trzech platformach sprzętowych: PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Produkt dostępny będzie w dwóch wariantach: standardowym (59.99$) oraz kolekcjonerskim (69.99$). Ta ostatnia edycja zawierać będzie liczne bonusy, ale w chwili obecnej Ubisoft Entertainment nie ujawnia żadnych informacji na ich temat. Nieoficjalnie wiadomo, że wśród dodatków znajdzie się figurka głównego bohatera zmagań, komiks, poradnik, a także dodatkowa płyta z rozmaitymi materiałami dotyczącymi gry.

Akcja gry Assassin’s Creed przenosi nas w okres trzeciej wyprawy krzyżowej, dowodzonej przez angielskiego króla Ryszarda Lwie Serce. Wydarzenia dzieją się na Ziemi Świętej, między innymi w Jerozolimie. Program pozwoli wcielić się nam w postać Altaira – członka tajemniczego klanu zabójców, zupełnie nie przejmującego się problemami natury politycznej i teologicznej oraz nie stającemu po żadnej ze stron konfliktu. Dlatego też w trakcie zabawy będziemy przyjmować zlecenia zarówno chrześcijan jak i mahometan, którzy za pomocą skrytobójstwa próbują załatwiać swoje interesy.

Więcej informacji na temat Assassin’s Creed znajdziesz na łamach naszego serwisu:

Premiera gry Assassin's Creed w listopadzie! - ilustracja #2
Premiera gry Assassin's Creed w listopadzie! - ilustracja #3
Premiera gry Assassin's Creed w listopadzie! - ilustracja #4

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed: Wersja Reżyserska

Assassin's Creed: Wersja Reżyserska