Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2007, 11:08

autor: Metatron

Premiera Earth Defense Force 2017 już w tym tygodniu

Earth Defense Force 2017 to gra akcji przedstawiona w perspektywie trzeciej osoby. Wcielimy się w niej w rolę żołnierzy uczestniczących w walkach z Obcymi, którzy zaatakowali naszą planetę. Tytuł powstał z myślą o konsoli Xbox 360. W Ameryce premiera odbędzie się już jutro, Europa będzie musiała poczekać do piątku.

Earth Defense Force 2017 to gra akcji przedstawiona w perspektywie trzeciej osoby. Wcielimy się w niej w rolę żołnierzy uczestniczących w walkach z Obcymi, którzy zaatakowali naszą planetę. Tytuł powstał z myślą o konsoli Xbox 360. W Ameryce premiera odbędzie się już jutro, Europa będzie musiała poczekać do piątku. W międzyczasie można zapoznać się z dopiero co uruchomioną stroną internetową produkcji.

Premiera Earth Defense Force 2017 już w tym tygodniu - ilustracja #1

Pod adresem http://www.earthdefenseforce.net znajdziecie informacje dotyczące nie tylko fabuły gry, ale również opis poszczególnych rodzajów broni, pojazdów, a także potwornych, przywodzących na myśl olbrzymie insekty Obcych. Ponadto na stronie zamieszczony został trailer, a także sporo screenshotów.

Premiera Earth Defense Force 2017 już w tym tygodniu - ilustracja #2

Sama rozgrywka w dużej mierze przypominać będzie Lost Planet. Podstawową różnicą jest fakt, że w Earth Defense Force 2017 akcja odbywać się będzie na Ziemi, podczas gdy dzieło Capcomu rzucało nas gdzieś na odległą, pokrytą śniegiem planetę.

Premiera Earth Defense Force 2017 już w tym tygodniu - ilustracja #3

Gra została opracowana przez japońskie studio deweloperskie Sandlot. Zainteresowanych dalszymi informacjami odsyłamy na łamy naszej encyklopedii, a także na wspomnianą stronę internetową.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Earth Defense Force 2017

Earth Defense Force 2017