Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2007, 11:20

autor: Metatron

Trailer gry opartej na komiksie Penny Arcade już w Internecie

Hothead Games, Twórcy Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness: Episode One, gry opartej na popularnej serii internetowych komiksów charakteryzujących się na satyrycznym spojrzeniem na branżę elektronicznej rozrywki, zamieścili w sieci zwiastun gry, który zdradza, jak wyglądać będzie nadchodząca produkcja.

Hothead Games,twórcy Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness: Episode One, gry opartej na popularnej serii internetowych komiksów charakteryzujących się na satyrycznym spojrzeniem na branżę elektronicznej rozrywki, zamieścili w sieci zwiastun gry, który zdradza, jak wyglądać będzie nadchodząca produkcja.

Trailer gry opartej na komiksie Penny Arcade już w Internecie - ilustracja #1

Trailer, który znajdziecie pod tym adresem, składa się z dwóch wyraźnie odmiennych części. Pierwsza została przedstawiona w ręcznie rysowanej dwuwymiarowej grafice przywodzącej na myśl klasykę gier przygodowych w rodzaju The Curse of Monkey Island. Druga pokazuje zarówno świat, jak i bohaterów w formie renderowanej.

Trailer gry opartej na komiksie Penny Arcade już w Internecie - ilustracja #2

Od niedawna wiadomo, że gra wykorzysta opracowany przez GarageGames silnik graficzny 3D Torque Engine. Dlatego też możemy spodziewać się, że to właśnie druga część wspomnianego trailera daje nam przedsmak tego, jak wyglądać będzie rozgrywka.