Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PSVSwitch
Okładka Earth Defense Force 2017 (X360)
OkładkaEarth Defense Force 2017 (X360)

Earth Defense Force 2017

Earth Defense Force 2017 Portable

W grze wcielamy się w rolę żołnierza broniącego Ziemi przed inwazją z kosmosu. Uzbrojeni po zęby w najnowsze zdobycze techniki wyruszamy, by mordować kolejnych wrogich przybyszów z innej planety.

Akcji | TPP | science fiction | TPS | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Earth Defense Force 2017 Premiera

14gru2006

X360

8sty2013

PSV

14paź2021

Switch

producent: Sandlot wydawca: D3 Publisher

Earth Defense Force to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Jej wydawcą jest znana szczególnie w Japonii firma D3. W pozycji tej wcielamy się w członka specjalnego oddziału, wyznaczonego do ratowania planety przed inwazją kosmitów. Obcy zaatakowali miasta, siejąc zniszczenie na ulicach – zabijając ludzi i rujnując wszystko na swojej drodze. Czas ich zatrzymać.

Jako uzbrojony po zęby w najnowsze zdobycze techniki żołnierz wyruszamy, by mordować kolejnych wrogich przybyszów z innej planety. Warto zaznaczyć, że są to na ogół olbrzymich rozmiarów monstra, przypominające ziemskie owady. Wielkie poczwary bez trudu wspinają się na dachy drapaczy chmur oraz przechadzają się ulicami i miażdżą dziesiątki osób. Pozostali wrogowie to gigantyczne roboty, ale przychodzi nam również ostrzeliwać statki kosmiczne, którymi przybyli na Ziemię nieprzyjaciele.

W trakcie rozgrywki ważna jest współpraca z pozostałymi członkami oddziału – wielokrotnie tylko wspólnymi siłami uda nam się pokonać robale. Jednoosobowy ostrzał jest po prostu zbyt słaby. Jest to istotne zarówno w trybie dla jednego gracza, gdzie resztą ekipy kieruje konsola, jak i w multiplayerze, gdzie dzięki kooperacji możemy odeprzeć ataki wspólnie z przyjaciółmi.

Jeśli chodzi o grafikę, warto pochwalić duże, żyjące własnym życiem miasta, przygotowane z wielką dbałością o szczegóły i olbrzymie, ładnie wyglądające modele wrogów. Po uratowaniu jednego miasta i wybiciu przeciwników przenosimy się do następnego, różniącego się zabudową, gdzie czeka na nas kolejna misja.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 73 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5,4 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Earth Defense Force 2017

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Earth Defense Force 2017 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
X360
PSV
Switch