Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2006, 10:30

autor: Piotr Doroń

Premiera BiA: Hell's Highway przesunięta o ponad pół roku

Jak ktoś już trafnie zauważył, targo E3 to nie tylko dobre wiadomości. Mianowicie, francuski koncern UbiSoft ogłosił, iż premiera najnowszej części serii Brothers in Arms nie nastąpi w trakcie tegorocznych wakacji.

Jak ktoś już trafnie zauważył, targi E3 to nie tylko dobre wiadomości. Mianowicie, francuski koncern UbiSoft ogłosił, iż premiera najnowszej części Brothers in Arms nie nastąpi w trakcie tegorocznych wakacji.

Brothers in Arms: Hell’s Highway zostanie wydane dopiero… w pierwszym kwartale 2007 roku. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jedna z najbardziej oczekiwanych gier wojennych może trafić na półki sklepowe nawet w marcu przyszłego roku! Posiadacze Xboxa 360 i komputerów klasy PC, a także przyszli właściciele PS3 muszą uzbroić się w niesamowite pokłady cierpliwości.

W Brothers in Arms: Hell’s Highway wcielimy się w znane nam już postaci. Powrócą Matt Baker i Joe Harstock, którzy ponownie staną na czele kilkuosobowych oddziałów wojsk alianckich i stawią czoła nazistowskim przeciwnikom. W tym przypadku będziemy mogli przekonać się o skali tragizmu jednej z najsłynniejszych operacji przeprowadzonych przez Aliantów – Market Garden.

Więcej informacji o Brothers in Arms: Hell’s Highway uzyskacie z naszej Encyklopedii. Wśród materiałów na jej temat znajdziecie m.in. krótkie filmy (#1, #2, #3), a także galerię obrazków.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej