Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2006, 10:30

Premiera BiA: Hell's Highway przesunięta o ponad pół roku

Jak ktoś już trafnie zauważył, targo E3 to nie tylko dobre wiadomości. Mianowicie, francuski koncern UbiSoft ogłosił, iż premiera najnowszej części serii Brothers in Arms nie nastąpi w trakcie tegorocznych wakacji.

Jak ktoś już trafnie zauważył, targi E3 to nie tylko dobre wiadomości. Mianowicie, francuski koncern UbiSoft ogłosił, iż premiera najnowszej części Brothers in Arms nie nastąpi w trakcie tegorocznych wakacji.

Brothers in Arms: Hell’s Highway zostanie wydane dopiero… w pierwszym kwartale 2007 roku. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jedna z najbardziej oczekiwanych gier wojennych może trafić na półki sklepowe nawet w marcu przyszłego roku! Posiadacze Xboxa 360 i komputerów klasy PC, a także przyszli właściciele PS3 muszą uzbroić się w niesamowite pokłady cierpliwości.

W Brothers in Arms: Hell’s Highway wcielimy się w znane nam już postaci. Powrócą Matt Baker i Joe Harstock, którzy ponownie staną na czele kilkuosobowych oddziałów wojsk alianckich i stawią czoła nazistowskim przeciwnikom. W tym przypadku będziemy mogli przekonać się o skali tragizmu jednej z najsłynniejszych operacji przeprowadzonych przez Aliantów – Market Garden.

Więcej informacji o Brothers in Arms: Hell’s Highway uzyskacie z naszej Encyklopedii. Wśród materiałów na jej temat znajdziecie m.in. krótkie filmy (#1, #2, #3), a także galerię obrazków.