Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2005, 11:43

autor: Kull

Premiera Bet on Soldier

Ten moment zwiastowały już od dawna liczne informacje od producenta i grywalne wersje demo gry. Dzieło francuskich programistów, program Bet on Soldier: Blood Sport trafił właśnie na półki sklepowe w USA i Wielkiej Brytanii. W Polsce grę wyda firma Techand, a nastąpi to już 14 października. Co warto zaznaczyć, BoS wykorzystuje możliwości 64-bitowych procesorów AMD i technologii AGEIA.

Ten moment zwiastowały już od dawna liczne informacje od producenta i grywalne wersje demo gry. Dzieło francuskich programistów, program Bet on Soldier: Blood Sport trafił właśnie na półki sklepowe w USA i Wielkiej Brytanii. W Niemczech gra dostępna jest w sprzedaży już od dawna, bo od 25 sierpnia. W Polsce grę wyda firma Techand, a nastąpi to 14 października. Co warto zaznaczyć, BoS wykorzystuje możliwości 64-bitowych procesorów AMD i technologii AGEIA.

Premiera Bet on Soldier - ilustracja #1
Premiera Bet on Soldier - ilustracja #2

Bet on Soldier to gra, która według swoich twórców, firmy Kylotonn, ma rozruszać skostniały rynek FPSów i wprowadzić powiew świeżości do produktów ze średniej półki tego gatunku. Autorzy proponują nam dość oryginalne podejście do rozgrywki, polegające nie tylko na eksterminacji kolejnych, coraz liczniej pojawiających się przeciwników.

Świat pogrążony jest od wielu lat w wojnie, której początków już nikt nie pamięta. Olbrzymie korporacje, które podzieliły wpływy i rządy pomiędzy siebie, traktują wojnę jako czysty biznes. Ich pracownikami są najemnicy otrzymujący wypłaty za kolejnych zastrzelonych oponentów i notowani na giełdach. Wśród nich znajdują się również żołnierze elitarni, dla których zabijanie wyłącznie dla zabijania pozbawione jest dreszczyku emocji. Tym co ich najbardziej „kręci” jest obstawianie wyników kolejnych starć z wrogiem. Dla nich właśnie przygotowano specjalny program, Bet on Soldier, będący równocześnie rozrywką dla mas. I w takiego najemnika wcielasz się ty drogi graczu.

Premiera Bet on Soldier - ilustracja #3

Więcej informacji o Bet on Soldier: