Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 września 2005

Kolejna gra z detektywem z Baker Street w roli głównej
Kolejna gra z detektywem z Baker Street w roli głównej

Elrond, 24 września 2005, 11:33

Sherlock Holmes, detektyw, który narodził się w umyśle Sir Arthura Conana Doyle'a, całkiem nieźle radzi sobie na polu elektronicznej rozrywki. Na tyle dobrze, iż w październiku przyszłego roku ukaże się kolejna gra z nim samym w roli głównej, zatytułowana Sherlock Holmes: The Awaken.

STACKED with Daniel Negreanu w przedsprzedaży

Elrond, 24 września 2005, 10:58

Firma Myelin Media poinformowała, iż rozpoczęła kampanię przedsprzedaży swojego najnowszego produktu, STACKED with Daniel Negreanu, oferującą możliwość rozgrywek w odmianę pokera zwaną Texas Hold'em. Wszyscy, którzy zdecydują się na nabycie gry w przedsprzedaży otrzymają bonusową płytę DVD zawierającą ekskluzywne filmy z tworzenia gry, porady oraz wywiady z siedmioma profesjonalnymi pokerzystami.

Age of Empires III w złocie

Elrond, 24 września 2005, 10:44

Tak, tak drodzy czytelnicy - długo oczekiwane marzenie fanów strategii czasu rzeczywistego w końcu weszło z złotą fazę. Płyta matka Age of Empires III pojechała do tłoczni i wszystko wskazuje na to, iż zapowiadany termin premiery gry, 18 października, zostanie dotrzymany.

Seria Call of Duty bardziej "historyczna"

Elrond, 24 września 2005, 10:31

Seria znakomitych gier traktujących o wydarzeniach II Wojny Światowej, Call of Duty, ma szansę stać się jeszcze bardziej autentyczna historycznie (jeśli można to tak okreslić) a to za sprawą podpisanego porozumienia pomiędzy Activision, wydawcą gier, oraz Military Channel, serwisem zajmującym się szeroko rozumianymi zagadnieniami związanymi z wojskowością.

Splat Magazine Renegade Paintball - (r)ewolucja w gatunku?

Elrond, 24 września 2005, 10:14

Podejść do elektronicznego przedstawienia popularnej zabawy w strzelanie kulkami z farbą było już kilka. Powiedzmy sobie jednak szczerze - gros z nich to tak zwane kichy. Ale przecież tak nie musi być - wirtualny paintball może być bardzo grywalny o czym zamierza przekonać nas firma Global Star Software, wydawnicze skrzydło Take-Two Interactive Software.

Wieloosobowe demo F.E.A.R. już niedługo

Elrond, 24 września 2005, 09:53

Demo niecierpliwie oczekiwanego przez graczy FPSa F.E.A.R. przeznaczone dla rozgrywek w trybie jednoosobowym już od jakiegoś czasu zalega w czeluściach Internetu (ot chociażby i na naszych serwerach). Ale powiedzmy sobie szczerze - tryb single singlem a prawdziwa miodność shooterów objawia się w grach wieloosobowych. I takie właśnie demo szykuje się już niedługo.