Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 września 2005

Day of Defeat: Source - poznaliśmy dokładną datę premiery
Day of Defeat: Source - poznaliśmy dokładną datę premiery

eLKaeR, 11 września 2005, 14:55

Przed tygodniem wiedzieliśmy wyłącznie, że kolejna wersja Day of Defeat, wykorzystująca „silnik” Source z Half-Life 2, ukaże się gdzieś pod koniec bieżącego miesiąca. Teraz już znamy szczegółowe zamiary developerów z Valve Software i możemy je niniejszym przedstawić Szanownym Czytelnikom.

Jeszcze więcej Dance Dance Revolution
Jeszcze więcej Dance Dance Revolution

eLKaeR, 11 września 2005, 12:12

Ogromny wpływ słynnego cyklu Dance Dance Revolution na tzw. kulturę masową spowodował, iż nawet w filmie sprzed czterech lat o nazwie Wasabi (Wasabi – Hubert zawodowiec) reżyser Gerard Krawczyk wykorzystał w jednej ze scen automat z DDR. Niniejsza seria gier muzyczno-tanecznych rozwijana jest od 1998 roku i już niebawem doczeka się kolejnej odsłony.

NovaLogic szykuje Joint Operations: Combined Arms

eLKaeR, 11 września 2005, 11:32

Spora rynkowa popularność, zdobyta przez taktyczną grę akcji pt. Joint Operations: Typhoon Rising (premiera w połowie ubiegłego roku) i rozszerzenie Joint Operations: Escalation (debiut nastąpił w listopadzie 2004), z pewnością znacznie umocniła pozycję firmy NovaLogic. Zgodnie z aktualnymi planami korporacja owa chce dostarczyć jeszcze jeden produkt miłośnikom „Zespołowych Operacji”.

Biznes tematem kolejnego dodatku do The Sims 2

Krystian Smoszna, 11 września 2005, 09:44

W najbliższy czwartek na rynku pojawi się nowy dodatek do gry The Sims 2 o nazwie Nocne Życie. Koncern Electronic Arts, który dba o to aby maszynka do zarabiania pieniędzy wciąż działała na pełnych obrotach, już teraz zapowiada kolejne rozszerzenie, tym razem w całości poświęcone prowadzeniu firmy.

Total Overdose z dodatkowym krążkiem DVD, poświęconym grze Tomb Raider: Legend

Krystian Smoszna, 11 września 2005, 09:31

Zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery rozbudowanej gry akcji osadzonej w perspektywie trzeciej osoby o nazwie Total Overdose. Wydawca programu – firma Eidos – poinformował wczoraj o niespodziance, jaka czekać będzie wszystkich jego nabywców - niespodziance związanej z innym produktem koncernu, Tomb Raider: Legend.