Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 września 2005

Poradnik: Codename Panzers: Faza Druga

Redakcja GRYOnline.pl, 8 września 2005, 21:19

Poradnik do Codename Panzers: Faza Druga zawiera dokładny opis misji, w którym wyjaśniono jak wykonać poszczególne cele, w tym główne, poboczne jak i ukryte. Do tego dochodzą mapy i opisy poszczególnych walk oraz porady i sztuczki ułatwiające grę.

News Corporation przejmuje kontrolę nad IGN Entertainment

Krystian Smoszna, 8 września 2005, 15:39

24 sierpnia były to jeszcze spekulacje – dziś to już fakt. Zachodnie serwisy informacyjne (m.in. Gamasutra) podały przed kilkunastoma minutami do wiadomości, że medialne imperium Roberta Murdocha o nazwie News Corporation, podpisało już ostatecznie umowę, na mocy której kupiło za 650 milionów dolarów firmę IGN Entertainment.

Ultimate Spider-Man także w specjalnej Limitowanej Edycji
Ultimate Spider-Man także w specjalnej Limitowanej Edycji

Krooliq, 8 września 2005, 15:30

Firma Activision podała właśnie do wiadomości, że najnowsza część wirtualnych przygód słynnego „człowieka – pająka”, czyli gra o nazwie Ultimate Spider-Man, ukaże się w specjalnej Limitowanej Edycji.

Kłopoty Blizzarda z serwerami World of Warcraft

Henkel, 8 września 2005, 15:27

Firma Blizzard powoli szykuje się do pokazaniu światu dodatku do World of Warcraft tymczasem wszyscy europejczycy, którzy chcą spokojnie pograć w podstawową wersję gry przeżywają od kilku dni bardzo ciężkie chwile. Wszystko za sprawą problemów technicznych Blizzarda.

Magazyn Famitsu ujawnia kilka nowych tytułów na konsole firmy Nintendo
Magazyn Famitsu ujawnia kilka nowych tytułów na konsole firmy Nintendo

Krystian Smoszna, 8 września 2005, 14:37

Już wkrótce posiadacze konsol Nintendo DS, GameCube oraz GameBoy Advance będą mogli zacierać ręce na wieść o nowych tytułach przeznaczonych na te konsole. Znany i lubiany japoński magazyn Famitsu zaprezentował bowiem w ostatnim numerze kilka interesujących zapowiedzi.

Dodatek do World of Warcraft na BlizzConie - już oficjalnie
Dodatek do World of Warcraft na BlizzConie - już oficjalnie

Henkel, 8 września 2005, 13:23

O tym, że główną atrakcją nadchodzącego BlizzConu - zlotu fanów gier tworzonych przez Blizzard Entertainment – będzie dodatek do gry World of Warcraft było nieoficjalnie wiadomo od dość dawna. Jednak dopiero teraz informacja ta została potwierdzona przez samych organizatorów.

Wygraj unikalny, limitowany egzemplarz Codename Panzers: Phase Two!
Wygraj unikalny, limitowany egzemplarz Codename Panzers: Phase Two!

Michał Bobrowski, 8 września 2005, 13:06

Dzisiaj polska premiera gry Codename Panzers: Faza Druga. Z tej okazji tylko w dniu dzisiejszym każdy z Was może wziąć udział w konkursie na naszym forum, w którym na zwycięzcę czeka unikalny, limitowany egzemplarz Codename Panzers: Phase Two.

Sonic będzie się ścigał

Henkel, 8 września 2005, 12:32

Ostatnio informowaliśmy Was o plotkach i spekulacjach dotyczących nowej gry z ponaddźwiękowym jeżem w roli głównej. Dzisiaj możemy podać już oficjalne informacje. Sega ogłosiła, iż nowy produkt z udziałem Sonica to gra wyścigowa – prace nad nią idą pełną parą.

Dzisiaj demo Age of Empires III na GRY-OnLine również dla Czytelników bez abonamentów!
Dzisiaj demo Age of Empires III na GRY-OnLine również dla Czytelników bez abonamentów!

ComCo, 8 września 2005, 10:21

Zainteresowanie demonstracyjną wersją trzeciej odsłony jednej z najpopularniejszych na świecie, strategicznych serii, tj. Age of Empires, jest tak ogromne, że postanowiliśmy umożliwić wszystkim Naszym Czytelnikom (bez wyjątku, niezależnie od tego, czy ktoś posiada wykupiony abonament, czy nie) pobranie opisywanego pliku bez żadnych ograniczeń (!). Mamy nadzieję, że specjalny, dedykowany w tym celu serwer wytrzyma Wasz napór :-)

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.2
Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.2

Stranger, 8 września 2005, 09:17

22 września oficjalna polska premiera drugiej części „Dungeon Siege’a”, jednego z bardziej oczekiwanych zręcznościowych cRPG-ów ostatnich miesięcy. To świetna okazja do tego, aby tej grze nieco bliżej się przyjrzeć. W poprzednim artykule przypomnieliśmy pierwszą odsłonę serii a także wydany pod koniec 2003 roku dodatek. Najwyższa już jednak pora, aby przejść do omówienia poszczególnych elementów opisywanej kontynuacji.

Demo FIFA Manager 06 już dostępne
Demo FIFA Manager 06 już dostępne

Krooliq, 8 września 2005, 08:40

Zaledwie sześć dni temu informowaliśmy Was o zmianie tytułu najnowszego managera piłkarskiego koncernu Electronic Arts z Total Club Manager 2006 na FIFA Manager 06. A już dziś dla wszystkich oczekujących na premierę tej produkcji mamy kolejną wiadomość. Aktualnie jest już dostępne jej PeCetowe demo.

Złoto dla Fahrenheit i przesunięcie premiery
Złoto dla Fahrenheit i przesunięcie premiery

Kull, 8 września 2005, 08:35

Fahrenheit (Indigo Prophecy) to trójwymiarowa gra przygodowa stworzona przez programistów ze studia Quantic Dream. Dwa dni temu, firma wydawnicza Atari zapowiedziała rychłą premierę tego tytułu. Dziś wiemy, że gra uzyskała już złoty status, a do sklepów trafi (później niż planowano) 16 września na terenie USA i 20 września w Europie. Do polski program sprowadzi już za miesiąc firma LEM.

Take-Two - finanse (niezłe) i plany na przyszłość (będzie kolejne GTA!)

ComCo, 8 września 2005, 08:11

Korporacja wydawnicza Take-Two Interactive opublikowała swój najnowszy raport finansowy, obejmujący zarówno trzeci kwartał finansowego roku 2005, jak i dziewięć ostatnich miesięcy działalności firmy (do 31 lipca 2005). Przy okazji, przedstawiciele prasowi ujawnili, co takiego ów wydawca szykuje dla graczy na najbliższą przyszłość.

Sega Rally 2005 - zmiana nazwy i terminu premiery
Sega Rally 2005 - zmiana nazwy i terminu premiery

Krooliq, 8 września 2005, 08:10

Japoński magazyn Famitsu doniósł, że nowa gra wyścigowa z serii Sega Rally opatrzona w nazwie datą 2005 właśnie zmieniła tytuł, a tym samym termin premiery.

NHL 2K6 - hokej w środku lata

Kull, 8 września 2005, 08:10

Firma 2K Sports (jeden z oddziałów korporacji Take-Two) poinformowała, iż gra o nazwie NHL 2K6, trafiła właśnie do sprzedaży. Program przeznaczony jest na konsole Xbox i PS2, a jego dystrybucja jak na razie obejmuje jedynie obszar USA. Program wyceniono na $19.99 (62 PLN). Wraz z premierą konsoli Xbox 360, planowane jest wydanie gry również na tą platformę.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (08/09/05)

Krystian Smoszna, 8 września 2005, 08:00

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest trzydziestą piątą w tym roku i obejmuje okres od 28 sierpnia do 3 września.

Demo multiplayer Vietcong 2 już jest!
Demo multiplayer Vietcong 2 już jest!

Krooliq, 8 września 2005, 07:45

Tak jak zapowiadało studio Pterodon, tak też się stało i od wczoraj jest już dostępne PeCetowe demo drugiej odsłony gry Vietcong, pierwszoosobowej strzelaniny nawiązującej do amerykańskiej inwazji w Wietnamie.

Prace nad Warhammer 40,000: Dawn of War – Winter Assault dobiegły końca
Prace nad Warhammer 40,000: Dawn of War – Winter Assault dobiegły końca

ComCo, 8 września 2005, 07:30

Już za kilkanaście dni, miłośnicy wydanej w 2004 roku strategii czasu rzeczywistego Warhammer 40,000: Dawn of War doczekają się debiutu jej pierwszego, oficjalnego rozszerzenia. Korporacja wydawnicza THQ poinformowała właśnie o zakończeniu prac nad dodatkiem Winter Assault (status „gold”) i wysłaniu płyty-matki do tłoczni.

Jeden z współtwórców cyklu Diablo opuścił Blizzard Entertainment

Krystian Smoszna, 8 września 2005, 07:07

Richard Seis – wieloletni pracownik Blizzard Entertainment - nie ucieszył się z faktu zlikwidowania studia Blizzard North, które miało miejsce na początku sierpnia bieżącego roku. Po prawdzie, zdenerwował się z tego powodu tak bardzo, że nie przyjął nowej oferty swoich pracodawców i ostatecznie opuścił szeregi firmy.