Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 września 2005

Poradnik: Worms 4: Totalna Rozwałka

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2005, 17:06

Poradnik do „Worms 4: Totalna Rozwałka” zawiera omówienie poszczególnych trybów gry, szeroki opis i zastosowanie broni, porady odnoszące się do sterowania; opis, szczegółowe plany i taktyki do wszystkich misji i wiele więcej.

Można zamawiać i pobierać Day of Defeat: Source

Henkel, 15 września 2005, 15:40

Najnowsza wersja komercyjnego moda opartego na silniku Source z Half-life 2 jest już dostępna. Firma Valve ogłosiła, iż już od dziś można Day of Defeat: Source pobrać z sieci dzięki usłudze steam albo zamówić ją w przedsprzedaży.

Onimusha 3: Demon Siege również na PC

Krystian Smoszna, 15 września 2005, 15:35

Koncern Capcom poinformował wczoraj, że trzecia odsłona cyklu Onimusha o nazwie Demon Siege, będzie dostępna na PeCety pod koniec bieżącego roku. Zmiany w stosunku do konsolowego pierwowzoru dotyczyć będą głównie oprawy wizualnej. Twórcy gry zapowiadają, że oprócz lepszej grafiki, na ekranie pojawi się także więcej wrogów.

Reorganizacja w firmie Sony
Reorganizacja w firmie Sony

Henkel, 15 września 2005, 15:15

Koncern Sony powołał do życia SCE Worldwide Studios. Na czele nowej komórki firmy stanął dotychczasowy vice-prezydent wykonawczy Phil Harrison. Główne zadania stawiane przed nowopowstałą jednostką to skoordynowanie prac lokalnych zespołów, które do tej pory działały często bez porozumienia i kontaktu. Teraz ich działania mają być usprawnione i nadzorowane przez ścisłe kierownictwo koncernu Sony.

Mobilne szaleństwo na deskorolce w grze Tony Hawk's American Sk8land
Mobilne szaleństwo na deskorolce w grze Tony Hawk's American Sk8land

eLKaeR, 15 września 2005, 14:05

Entuzjaści wirtualnej jazdy na deskorolce pewnikiem czekają niecierpliwie na debiut gry Tony Hawk’s American Wasteland, po raz pierwszy opisywanej przez nas w ramach relacji z targów E3 2005. Korporacja wydawnicza Activision chce dostarczyć nowy produkt również posiadaczom mobilnej konsoli Nintendo DS, chociaż developerzy z firmy Vicarious Visions dość znacznie zmieniają wygląd niniejszej pozycji.

Konkurs The Punisher - gra za friko!
Konkurs The Punisher - gra za friko!

Solnica, 15 września 2005, 13:51

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra The Punisher. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Brothers in Arms: Earned in Blood w tłoczni

ComCo, 15 września 2005, 13:43

Firma Gearbox Software ukończyła prace (status „gold”) nad grą Brothers in Arms: Earned in Blood - kolejną odsłoną cyklu taktycznych strzelanin, rozgrywających się w czasach II Wojny Światowej. Pudełka z opisywanym tytułem (wersje na PC, PS2 i Xbox) powinny być dostępne na półkach zachodnich sklepów począwszy od szóstego października.

Nowe gry na PlayStation 3 i Xboxa 360

Henkel, 15 września 2005, 13:10

Jeden z najbardziej poczytnych i szanowanych japońskich magazynów o elektronicznej rozrywce - Famitsu - przedstawił listę gier nad którymi właśnie rozpoczęto pracę. Oficjalne oświadczenia w sprawie tych tytułów spodziewane są na nadchodzącym Tokyo Game Show.

Rockstar o prawniku Thompsonie, nieoficjalnie

ComCo, 15 września 2005, 12:35

Przed Wami kolejny news o Jacku Thompsonie – prawniku z Miami, znanym głównie z tego, że oskarża kolejnych producentów i ich gry o umieszczanie treści pornograficznych bądź niezgodnych z prawem (na jego „celowniku” był już Manhunt, seria Grand Theft Auto, a także The Sims 2). Tym razem, jak ów jegomość sam twierdzi, padł on ofiarą „obscenicznego ataku” ze strony firmy Rockstar.

Quake 4 na World Series 2006
Quake 4 na World Series 2006

Henkel, 15 września 2005, 11:45

Cyberathlete Professional League ogłosiła, iż czwarta część serii Quake będzie główną grą, w jakiej uczestnicy przyszłorocznych zawodów World Series prowadzić będą pojedynki jeden na jednego. Światowa premiera najnowszego tytułu wyprodukowanego przez Raven, pod bacznym nadzorem ludzi z id Software, nastąpi już jedenastego października - w Polsce będziemy mogli w nią zagrać w listopadzie.

Final Fantasy jeszcze raz na GBA
Final Fantasy jeszcze raz na GBA

eLKaeR, 15 września 2005, 11:44

Miniaturowa konsola Game Boy Micro jest już od dwóch dni dostępna w Japonii, a wkrótce nastąpi jej premiera w USA i na kontynencie europejskim. Urządzenie wykorzystuje tę samą technologię, co Game Boy Advance, więc bezproblemowo uruchomimy dzięki niemu nową grę typu cRPG, szykowaną właśnie przez Square Enix.

Szczegóły przedsprzedaży Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

Krystian Smoszna, 15 września 2005, 10:29

Dzięki wczorajszemu oświadczeniu koncernów LucasArts i Sony Online Entertainment znamy już wszystkie szczegóły dotyczące przedsprzedaży nowego dodatku do Star Wars Galaxies o nazwie Trials of Obi-Wan.

Oficjalne daty premier Xbox’a 360 na świecie

Łosiu, 15 września 2005, 09:58

Od momentu, kiedy do sieci przedostały się pierwsze przecieki dotyczące tegorocznej premiery konsoli Xbox360, wszyscy fani rozrywki elektronicznej czekali na tą chwilę. Na targach Tokyo Game Show 2005, przedstawiciele Microsoftu podali oficjalne daty premier Xbox’a 360 w poszczególnych częściach świata. Na 22 listopada przypada więc debiut w USA, Europa otrzyma konsolę 2 grudnia, a Japonia osiem dni później - 10 grudnia. Przypominam, że Polacy o premierze Xbox’a 360 mogą zapomnieć.

Sam i Max powracają na rynek elektronicznej rozrywki!
Sam i Max powracają na rynek elektronicznej rozrywki!

Krystian Smoszna, 15 września 2005, 09:56

Długo czekaliśmy na jakiekolwiek pozytywne wieści dotyczące kontynuacji gry Sam & Max Hit the Road. W końcu jednak cierpliwość fanów została wynagrodzona. Steve Purcell – twórca postaci zwariowanych detektywów dogadał się w kwestii kolejnego programu z firmą Telltale Games, która oficjalnie zajmie się jego produkcją.

Pierwsze screenshoty z Metal Gear Solid 4 demonstrują graficzny potencjał PS3
Pierwsze screenshoty z Metal Gear Solid 4 demonstrują graficzny potencjał PS3

eLKaeR, 15 września 2005, 09:44

Dzień przed rozpoczęciem tegorocznej edycji targów Tokyo Game Show, w trakcie której zostanie pokazana publicznie czwarta część Metal Gear Solid, mamy dla Was gorące wieści na temat tej gry. Źródłem garści konkretnych informacji oraz pierwszych zrzutów ekranowych (prezentujących grafikę, generowaną w czasie rzeczywistym) jest znany japoński magazyn elektroniczno-rozrywkowy o nazwie Famitsu.

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.6
Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.6

Stranger, 15 września 2005, 09:44

Zapraszamy do szóstej, przedostatniej już części naszego cyklu poświęconego grze, która swoją polską premierę będzie miała w dniu 23 września. Mowa tu oczywiście o Dungeon Siege II.

Co znajdziemy w kolekcjonerskiej edycji Quake 4?

Krystian Smoszna, 15 września 2005, 09:08

Na początku sierpnia bieżącego roku informowaliśmy Was o kolekcjonerskiej edycji Quake 4 na płycie DVD, która na rynku zadebiutuje równo z podstawową wersją programu. Wówczas jednak nie wiedzieliśmy, jakież to niespodzianki czekać nas będą po ewentualnym zakupieniu rozszerzonej wersji gry.

Ice Crusade nową grą z cyklu Cuban Missile Crisis
Ice Crusade nową grą z cyklu Cuban Missile Crisis

Krystian Smoszna, 15 września 2005, 08:11

Firma 1C Company podała wczoraj do wiadomości, że studio G5 Software pracuje nad następcą gry Cuban Missile Crisis, znanej również pod nazwą The Day After. Po raz kolejny autorzy programu skupią się w niej nad międzynarodowym konfliktem, który ma miejsce w alternatywnej rzeczywistości.

Top 10 gier w US na PC (15/09/05)

Krystian Smoszna, 15 września 2005, 07:39

Przedstawiamy trzydzieste czwarte notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje gry sprzedane w okresie od 28 sierpnia do 3 września.