Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 września 2005

Koniec prac nad Black & White 2!
Koniec prac nad Black & White 2!

Kull, 19 września 2005, 15:35

Na sequel Black & White przyszło nam czekać kilka długich lat. Pierwsze wzmianki o drugiej części tej nietypowej gry obiegły bowiem świat już na początku 2002 roku. Z gorących jeszcze informacji ze studia developerskiego Lionhead wynika jednak, czarno na białym, iż Black & White 2 wszedł właśnie w złotą fazę produkcji. Europejska premiera programu już 7 października.

EMPiK - Top Lista nr 37 (19/09/05)

Krooliq, 19 września 2005, 15:33

Jak co tydzień, EMPiKOwa lista TOP 10, czyli zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 12.09.2005 do 18.09.2005 w 64 salonach tej sieci.

AIDS w świecie World of Warcraft?!

ComCo, 19 września 2005, 15:04

Silne postacie ledwo żyją, słabe zwyczajnie giną. Plaga obejmuje coraz większy teren. Zaraża coraz więcej bohaterów. Nie widać końca tej tragedii. Tragedii, która nawiedziła wirtualny świat najpopularniejszej obecnie produkcji MMOcRPG, tj. World of Warcraft.

102 gry na PS3

Kull, 19 września 2005, 14:11

Potęga każdej konsoli tkwi głównie w grach, jakie można na niej uruchomić. Firma Sony postanowiła udowodnić, iż nadchodzący PlayStation 3 pod tym względem nikogo nie zawiedzie. Na zakończonych już targach Tokyo Game Show 2005, koncern opublikował listę ponad stu tytułów jakie rafią na tą platformę.

Konkurs The Punisher - gra za friko! zakończony
Konkurs The Punisher - gra za friko! zakończony

Solnica, 19 września 2005, 13:31

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry The Punisher. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Modelki na Tokyo Game Show 2005
Modelki na Tokyo Game Show 2005

ComCo, 19 września 2005, 13:30

Przy każdej kolejnej imprezie branży elektroniczno-rozrywkowej dochodzę do wniosku, że bez pięknych niewiast żadne targi by się w pełni nie udały. W końcu gdy mija szok spowodowany zobaczeniem wszystkich nowości wśród wystawionych gier, odwiedzający podobne imprezy zaczynają fotografować modelki zatrudnione przy promocji wybranych tytułów. Nie inaczej było w przypadku Tokyo Game Show 2005.

Sony PSP i filmy na UMD – w tym kierunku zmierza Hoolywood

ComCo, 19 września 2005, 12:16

Kieszonkowa konsola Sony PSP to nie tylko maszynka pozwalająca zapalonym graczom na rozgrywanie partyjek w ich ulubione tytuły w dowolnym miejscu na Ziemi. To także urządzenie, które pozwala na odtwarzanie kinowych filmów zapisanych w formacie Universal Media Disc (UMD). Jak informuje amerykański Newsweek, PlayStation Portable może okazać się prawdziwym kołem ratunkowym dla Hollywood.

Half-Life 2: Aftermath za niewiele ponad czterdzieści złotych
Half-Life 2: Aftermath za niewiele ponad czterdzieści złotych

Krystian Smoszna, 19 września 2005, 09:51

Przed kilkoma dniami na łamach serwisu ShackNews pojawił się interesujący reportaż jednego z redaktorów, w którym możemy przeczytać o jego wizycie w siedzibie firmy Valve Software. Artykuł poświęcono głównie dodatkowi Lost Coast do Half-Life 2, ale wspomniano również o innych projektach autorów obsypanej nagrodami strzelaniny, m.in. Aftermath.

Dodatek do Dungeon Siege II, pełnoprawna „trójka”, Dungeon Siege MMOcRPG, a może jeszcze coś innego?

ComCo, 19 września 2005, 09:38

Zachodni serwis IGN przeprowadził ostatnio wywiad z czołową personą studia Gas Powered Games, Chrisem Taylorem. Oprócz pytań i odpowiedzi związanych z wydaną ostatnio (i dobrze przyjętą, o czym może świadczyć chociażby średnia ocen 80,5% na GameRankings.com) drugą częścią Dungeon Siege, w rozmowie pojawiła się też krótka wzmianka o przyszłych planach wspomnianego zespołu.

Uwe Boll reżyserem filmu Halo? Bungie Software zaprzecza

Krystian Smoszna, 19 września 2005, 09:31

Chwilę grozy przeżyli fani gier z serii Halo, którzy szukając informacji o filmie na podstawie tej niezwykle popularnej marki, odwiedzili serwis IMDb. Zaledwie kilka dni temu pojawiła się tam informacja, z której wynika, że reżyserem tego obrazu jest... Uwe Boll.

Immortals: The Heavenly Sage w produkcji
Immortals: The Heavenly Sage w produkcji

ComCo, 19 września 2005, 09:12

Członkowie zespołu developerskiego Envisage Reality, który powstał w 2003 roku w Singapurze, pracują obecnie nad swoją pierwszą produkcją. Opracowywany projekt nosi nazwę Immortals: The Heavenly Sage i, według zapowiedzi, będzie trójwymiarową, dynamiczną grą action-adventure, w której pojawią się elementy chińskich sztuk walki i mitologii Wschodu.

Film prezentujący możliwości nowej wersji silnika CryEngine

Krystian Smoszna, 19 września 2005, 09:10

W Internecie pojawił się krótki film prezentujący możliwości usprawnionej wersji silnika CryEngine firmy Crytek, który napędzał ciepło przyjętą przez fanów i krytyków strzelaninę o nazwie Far Cry.

Znamy datę premiery gry Serious Sam 2
Znamy datę premiery gry Serious Sam 2

Krystian Smoszna, 19 września 2005, 08:52

Znamy już oficjalną datę premiery drugiej odsłony popularnego cyklu strzelanin o nazwie Serious Sam. Według informacji przekazanych przez przedstawiciela firmy 2K Games na łamach serwisu Seriously!, program trafi na amerykański rynek już 10 października bieżącego roku.

Punkbuster stanie na straży zmagań fair-play w Quake IV

ComCo, 19 września 2005, 08:44

Przed sześcioma dniami w dziale Premium na GRY-OnLine pojawiła się obszerna zapowiedź czwartej już odsłony cyklu strzelanek pierwszoosobowych, który jest wielbiony przez miliony graczy na całym świecie, tj. Quake. Dzisiaj możemy przedstawić Wam kolejne nowinki odnośnie tego tytułu, tym razem dotyczące zabezpieczeń przeciwko oszustom grającym online.

Vivisector: Beast Inside na ostatniej prostej w Rosji
Vivisector: Beast Inside na ostatniej prostej w Rosji

ComCo, 19 września 2005, 08:18

Na witrynie studia developerskiego Action Forms pojawiła się informacja o ukończeniu prac (status „gold” i wysłanie płyty-matki do tłoczni) nad długo oczekiwaną strzelanką FPS, pt. Vivisector: Beast Inside. Mowa tutaj jednak wyłącznie o wersji przygotowanej z myślą o rosyjskim rynku - wciąż nie wiadomo kiedy opisywany tytuł pojawi się na sklepowych półkach w innych krajach.