Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 września 2005

Doom 3 w wersji na PS3?

Maciej Myrcha, 25 września 2005, 18:27

W najnowszym numerze papierowej wersji magazynu Game Informer zamieszczono wywiad przeprowadzony z Johnem Carmackiem. Pośród różnych tematów, m.in. przybliżeniu gry z rodzaju RPG inspirowanej Doomem na telefony komórkowe, opinii na temat powstającego filmu Doom, planów kontynuacji Doom 3 pojawiła się wypowiedź na temat potencjalnego przeniesienia gry na konsolę PS3.

Otwarte beta testy Control Monger
Otwarte beta testy Control Monger

Maciej Myrcha, 25 września 2005, 18:27

Fanom wieloosobowych gier sieciowych być może otarła się o uszy nazwa Control Monger. Jest to wspólny projekt firm Netcharger oraz MindSurge Entertainment, których przedstawiciele poinformowali o rozpoczęciu otwartych beta testów swojej gry. Celem rozgrywki w Control Monger jest totalna dominacja, osiągnięcie której możemy wywalczyć jedynie drogą siłową.

Rugby Challenge 2006 od Ubisoftu

Maciej Myrcha, 25 września 2005, 17:54

Ubisoft zostanie wydawcą najnowszego, sportowego dziecka Swordfish, poinformowali przedstawiciele europejskiego oddziału firmy. Dziecko o imieniu Rugby Challenge 2006 przyjdzie na świat już w listopadzie tego roku w wersjach na PC, PS2 oraz Xbox. Stosowną umowę podpisali szefowie Ubisoftu oraz Hip Interactive.

Cena Dual Screen w dół
Cena Dual Screen w dół

Maciej Myrcha, 25 września 2005, 14:10

Kolejna wiadomość z podwórka Nintendo dotyczy konsoli Dual Screen, której cenę obniżono do pułapu 89 funtów brytyjskich (około 540 zł - poprzednio 99 funtów czyli około 600 zł). Obniżka wejdzie w życie 7 października i jeszcze bardziej zaostrzy wojnę pomiędzy DS a konkurencyjną PSP od Sony, za którą należy wyłożyć prawie dwukrotność tej ceny.

Nowa wersja Game Boy Advance SP już niedługo w Europie
Nowa wersja Game Boy Advance SP już niedługo w Europie

Maciej Myrcha, 25 września 2005, 13:53

Przedstawiciele Nintendo potwierdzili wcześniejsze informacje dotyczące wypuszczenia na rynek europejski nowej wersji Game Boy Advance SP wyposażonej w bardziej jaskrawy ekran. GBA SP z takim właśnie ekranem w formatach kolorystycznych Graphite oraz Pearl Blue już od 19 września obecny jest za oceanem.

Znamy datę wydania Land Of The Dead: Road to Fiddler's Green

Maciej Myrcha, 25 września 2005, 13:15

Przedstawiciele firmy Groove Games podali do wiadomości datę wydania swojego najnowszego produktu, Land Of The Dead: Road to Fiddler's Green. Ziemia żywych trupów ukaże się na półkach sklepowych już 17 października, tak więc zacznijcie trenować odporność na dużą dawkę grozy.