Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 września 2005

Poradnik: Fable: The Lost Chapters

Redakcja GRYOnline.pl, 22 września 2005, 20:12

Poradnik do gry Fable: The Lost Chapters to prawdziwy almanach wiedzy, zawierający informacje o wszelkich sekretach, kluczach czy też legendarnych broniach a także opis wszystkich zadań wątku fabularnego oraz questów pobocznych.

Square Enix potwierdza informację o przejęciu kontroli nad firmą Taito

Krystian Smoszna, 22 września 2005, 16:53

Jutro minie miesiąc, odkąd po raz pierwszy wspominaliśmy o planach przejęcia japońskiej firmy Taito przez koncern Square Enix. Po kilku tygodniach spekulacji dziś wiemy już na pewno: operacja zakończy się sukcesem twórców cyklu Final Fantasy.

The Stetchkov Syndicate, czyli dodatek do SWAT 4 oficjalnie
The Stetchkov Syndicate, czyli dodatek do SWAT 4 oficjalnie

ComCo, 22 września 2005, 14:42

Potwierdziły się nasze informacje z 1 września, które dotyczyły przygotowywania przez pracowników studia developerskiego Irrational Games pełnoprawnego rozszerzenia do uznanej (88% oraz Rekomendacja GRY-OnLine), taktycznej gry akcji, pt. SWAT 4. Dodatek będzie nosił podtytuł The Stetchkov Syndicate i powinien trafić na sklepowe półki w pierwszym kwartale 2006 roku.

Limitowana edycja psiej serii Nintendo DS
Limitowana edycja psiej serii Nintendo DS

Kull, 22 września 2005, 12:57

Nintendogs to program, który pozwala posiadaczom Nintendo DS, opiekować się swoim własnym wirtualnym pupilem. Po ogromnym sukcesie gry zarówno w USA, jak i w Japonii, firma Nintendo postanowiła wydać specjalną wersję swojego hanheldka. Limitowana edycja oferuje zestaw nietypowego koloru konsolki i unikatową wersję gry Nintendogs, niedostępną w zwykłej sprzedaży.

Half-Life 2: Lost Coast a karty graficzne
Half-Life 2: Lost Coast a karty graficzne

Krystian Smoszna, 22 września 2005, 12:44

Fani gry Half-Life 2, którzy z niecierpliwością oczekują premiery rozszerzenia podstawowej wersji programu o nazwie Lost Coast, już teraz mogą dowiedzieć się, jak z efektem HDR radzą sobie dostępne na rynku karty graficzne. Serwis bit-tech.net opublikował wczoraj test dodatku Lost Coast i porównał osiągi konkurencyjnych procesorów graficznych, produkowanych przez firmy ATI oraz NVIDIA.

Beta testy Fantasy Earth
Beta testy Fantasy Earth

Kull, 22 września 2005, 11:26

Fantasy Earth: The Ring of Dominion to kolejna gra twórców Final Fantasy, nowego MMORPG przeznaczonego na komputery PC. Studio developerskie Square Enix podało do informacji, iż rozpoczęto rekrutacje graczy, chcących testować wersję beta tego programu. Wielkie testowanie rozpocznie się w poniedziałek, niestety mogą wziąć w nim udział jedynie mieszkańcy Japonii.

Pierwszy dodatek do Warhammer 40.000: Dawn of War już w sprzedaży
Pierwszy dodatek do Warhammer 40.000: Dawn of War już w sprzedaży

Krystian Smoszna, 22 września 2005, 10:33

Wielbiciele ostatniego produktu korzystającego z marki Warhammer 40.000 mają powody do radości. Od wczoraj na amerykańskim rynku dostępny jest pierwszy, oficjalny dodatek do gry Dawn of War, która przebojem wdarła się w ubiegłym roku na rynek elektronicznej rozrywki.

Szkoły w USA kupują gry - pomoce naukowe do zajęć o II Wojnie Światowej
Szkoły w USA kupują gry - pomoce naukowe do zajęć o II Wojnie Światowej

ComCo, 22 września 2005, 10:28

Dosłownie przed chwilą pisałem o wpływie gier na nasze emocje, a zza Oceanu Atlantyckiego dobiegły kolejne ciekawe wieści na temat pozytywnego oddziaływania produkcji elektroniczno-rozrywkowych. Tym razem chodzi o naukę historii, zaś będąc konkretnym: burzliwych dziejów II Wojny Światowej.

Wysyp przefajnych wersji demo

Redakcja GRYOnline.pl, 22 września 2005, 10:08

Eidos, Ubisoft i Take 2 otworzyły kurki i do graczy poleciała struga gorących dem. Dostaliśmy zaprawione tequilą demo Total Overdose, ubabrane we frontowym błocie demo Brothers in Arms: Earned in Blood oraz dające po oczach i po uszach demo Serious Sam 2.

Gry wyciskają z nas łzy i inne uczucia

ComCo, 22 września 2005, 09:43

„Wyciskacz łez” to określenie raczej typowe przy opisywaniu filmu czy książki. Jak pokazały wyniki badania przeprowadzonego przez firmę Bowen Research, silne wpływ na emocje widzów mają również gry video. To, co każdy szanujący się gracz wiedział od dawna, wreszcie zaczynają dostrzegać naukowcy i specjaliści.

W NBA 2K6 zobaczymy produkty firmy Nike
W NBA 2K6 zobaczymy produkty firmy Nike

Krystian Smoszna, 22 września 2005, 09:17

Gra NBA 2K6 będzie sponsorowana przez koncern Nike – poinformowała wczoraj firma 2K Sports, która zajmuje się stroną marketingową produktu tworzonego przez studio Visual Concepts. Oznacza to, że podczas zmagań zobaczymy wiele interesujących opcji, nieobecnych dotąd w programach z tego cyklu.

Przejęcie UbiSoftu przez Electronic Arts wciąż możliwe

ComCo, 22 września 2005, 08:55

O sprawie przejęcia korporacji wydawniczej UbiSoft przez branżowego giganta, koncern Electronic Arts, pisaliśmy już wielokrotnie. W sprawę wmieszał się nawet francuski rząd, jednak od dłuższego czasu nie było słychać żadnych wieści w tej sprawie. Kolejną rewelację przyniósł niedawny wywiad z prezesem UbiSoftu, Yvesem Guillemotem.

Pro Evolution Soccer 5 – znamy datę premiery
Pro Evolution Soccer 5 – znamy datę premiery

ComCo, 22 września 2005, 08:37

W Japonii Winning Eleven 9 bije wszystkie możliwe rekordy sprzedaży, a gracze ze Starego Kontynentu wciąż czekają na swoją odmianę tej najbardziej realistycznej symulacji piłki nożnej. Firma Konami ujawniła właśnie szczegółowe daty premier Pro Evolution Soccer 5 w Europie.

Demo Brothers in Arms: Earned in Blood już w Internecie

Krystian Smoszna, 22 września 2005, 08:30

Zgodnie ze złożoną przedwczoraj obietnicą francuskiego koncernu UbiSoft, w Internecie pojawiło się oficjalne demo nowej odsłony cyklu Brothers in Arms – co prawda dzień później niż planowano, ale drobną zwłokę jesteśmy jeszcze w stanie wybaczyć.