Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 września 2005

Poradnik: Hellforces

Redakcja GRYOnline.pl, 5 września 2005, 21:09

Poradnik do strzelaniny FPP Hellforces zawiera porady względem używania broni oraz unieszkodliwiania przeciwników oraz dokładny opis przejścia gry, wraz ze wskazaniem nowej broni, kluczy i kart magnetycznych, a nawet ukrytych przedmiotów.

EMPiK - Top Lista nr 33 (05/09/05)

Krooliq, 5 września 2005, 18:08

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie gry najchętniej kupowali posiadacze PeCetów i PS2 w EMPiKu w ubiegłym tygodniu, to zapraszam do przejrzenia poniższego zestawienia. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 29.08.2005 do 04.09.2005 w 62 salonach tej sieci.

Powrót Ghouls 'n Ghosts w mobilnej wersji
Powrót Ghouls 'n Ghosts w mobilnej wersji

eLKaeR, 5 września 2005, 15:15

W tym miesiącu mija dokładnie dwadzieścia lat od chwili pojawienia się słynnej zręcznościówki, zatytułowanej Ghosts ‘n Goblins. Sequel niesamowitych przygód rycerza imieniem Arthur ukazał się natomiast w 1988 roku pod nazwą Ghouls ‘n Ghosts i został udostępniony użytkownikom szeregu różnych platform (np. Commodore Amiga i Atari ST). Teraz Capcom szykuje nową wersję swojej klasycznej pozycji.

Najpopularniejszy jeż powraca - Sonic Next w produkcji?

Elrond, 5 września 2005, 14:41

Sega, niegdyś potentat branży, dzisiaj powoli zaczyna usuwać się w cień, ustępując pola młodszym i prężniejszym firmom, które potrafią swoje pomysły ubrać w zera i jedynki i stworzyć oryginalne, a co ważniejsze, dochodowe gry. Jednak jest jednak za wcześnie aby postawić na niej krzyżyk - Sega zamierza powrócić, i to w, no może nie wielkim, ale dobrym stylu.

Vampire: the Masquerade - kolejny nieoficjalny patch

Elrond, 5 września 2005, 14:04

Co prawda firma Troika Games zakończyła swój żywot w branży rozrywki elektronicznej, to jednak ten fakt nie oznacza, iż Vampire The Masquerade: Bloodlines nie pozostaje pod czujną opieką. Właśnie ukazał się kolejny, nieoficjalny patch, dzięki któremu gra uzyskała wersję 1.7. Łatka powstała na bazie poprzednich, również nieoficjalnych poprawek, stworzonych przez Dana Uprighta.

FIFA 06 - Wrażenia z wersji demo

Redakcja GRYOnline.pl, 5 września 2005, 13:57

1 września Electronic Arts wypuściła wersję demo FIFY 06. Z przyjemnością publikujemy w Hyde Parku wrażenia z gry w tę najbardziej zasłużoną komputerową piłkę.

Firma Cyan o krok od zamknięcia!

Henkel, 5 września 2005, 13:01

Dzisiejszego dnia do najweselszych nie zaliczą wszyscy wielbiciele gry Myst. Ostatnim tytułem z tej serii, który ujrzy światło dzienne i zostanie wydany w polskiej wersji językowej przez Cenega Poland będzie Myst V: Koniec Wieków – jego premiera w Polsce planowana jest na październik. Później studio Cyan Worlds zostanie prawdopodobnie zamknięte.

Ogólnoświatowa prezentacja Call of Duty 2 w okolicach Wilczego Szańca
Ogólnoświatowa prezentacja Call of Duty 2 w okolicach Wilczego Szańca

Łukasz Malik, 5 września 2005, 11:30

W ubiegłym tygodniu, firma LEM pod czujnym okiem Activision zorganizowała bezprecedensowe dla naszej branży wydarzenie – ogólnoświatową prezentację gry Call of Duty 2 i konsolowego Call of Duty 2: Big Red One. Dziennikarze z kilkunastu krajów mieli okazję bliżej się przyjrzeć tym wojennym strzelankom.

Anti-Japan War Online - edukacja po chińsku

Krystian Smoszna, 5 września 2005, 10:43

Chińskie władze pragną za pomocą gier komputerowych nauczać historii najmłodszych obywateli swojego kraju. Firma PowerNet Technology pracuje już nad pierwszym programem z gatunku MMO (Massively Multiplayer Online), który pozwoli wcielić się w rolę dowódcy tamtejszej armii i stawić czoła inwazji Japończyków w czasie II wojny światowej.

Porcja nowych obrazków z Gothic III
Porcja nowych obrazków z Gothic III

Krooliq, 5 września 2005, 10:35

Do premiery Gothic III, trzeciej odsłony jednej z najlepszych gier cRPG, wciąż daleko. Jednak gra stale nabiera coraz wyraźniejszych kształtów, w związku z tym dziś możemy zaprezentować Wam kolejne obrazki z tej produkcji.

Sukces World of WarCraft przepustką do nowych gier MMO od Blizzard Entertainment?
Sukces World of WarCraft przepustką do nowych gier MMO od Blizzard Entertainment?

Krystian Smoszna, 5 września 2005, 09:58

Sukces gry World of WarCraft w Chinach zaszokował wielu specjalistów od elektronicznej rozrywki. Czy którejkolwiek z firm uda się powtórzyć sukces Blizzard Entertainment z pomocą powstających jak grzyby po deszczu produktów z gatunku MMORPG. Na te oraz inne pytania szuka odpowiedzi Chris Morris, prowadzący w serwisie internetowym CNN dział o wymownej nazwie Game Over.

Świat StarSiege w roku 2845
Świat StarSiege w roku 2845

Kull, 5 września 2005, 09:40

Firma Sierra/Dynamix stworzyła w 1998 roku znakomitą grę akcji Starsiege: Tribes. Jednym z fenomenów programu był fakt, iż tytuł ten skupiał się głównie na rozgrywce wieloosobowej, a jego największymi atutami były ogromne mapy i możliwość korzystania z różnorodnych pojazdów. Ostatnią, oficjalną odsłoną cyklu był wydany rok temu Tribes: Vengeance. Dalszą kontynuacją serii będzie StarSiege: 2845.

PSP podbije Europę?

Krooliq, 5 września 2005, 09:25

Chociaż konsola PlayStation Portable firmy Sony jest oficjalnie dostępna na Starym Kontynencie zaledwie od kilku dni (zadebiutowała 1 września), to analitycy już zdążyli ocenić jej start na tutejszym rynku.