Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 września 2005

Poradnik: Etherlords II

Redakcja GRYOnline.pl, 12 września 2005, 19:04

Poradnik do gry Etherlords II, łączącej elementy strategii turowej z grami karcianymi w świecie fantasy. Znajdziecie w nim opis przejścia wszystkich misji w pięciu kampaniach, a także opisy umiejętności, specjalizacji czy artefaktów.

Drużyna Finlandii mistrzami Counter-Strike Source
Drużyna Finlandii mistrzami Counter-Strike Source

Scatterhead, 12 września 2005, 18:32

Puchar Narodów ogólnoświatowej ligi ClanBase (ClanBase NationsCup) to jedno z największych wydarzeń na scenie gry Counter-Strike: Source. Dzięki temu turniejowi można wyłonić drużynę, która w danym sezonie radzi sobie najlepiej na świecie.

PeCet równie dobrym narzędziem gracza, co PlayStation 3 i Xbox 360

eLKaeR, 12 września 2005, 15:55

Śmierć elektronicznej rozrywki na PC przepowiadana jest właściwie od połowy ubiegłej dekady, kiedy rozpoczął się triumfalny rynkowy pochód konsol typu PlayStation. Istotnie rola komputera w owej dziedzinie ulegała stopniowej erozji – przyczyniła się do tego też nierozerwalnie związana z nim firma Microsoft, wprowadzając platformę Xbox. Bill Gates nie pozwoli jednak na zanik pecetowego grania.

Ujawniono plakat promujący film Doom
Ujawniono plakat promujący film Doom

Krystian Smoszna, 12 września 2005, 15:37

Promocja filmu Doom wchodzi w decydującą fazę. Do tej pory producenci pokazali nam kilkanaście zdjęć i dwa zwiastuny, udzielili również wyczerpujących informacji na temat ekranizacji jednej z najsłynniejszych pierwszoosobowych strzelanin w historii komputerowej rozrywki. Wczoraj ujawniono oficjalny plakat, który na ulicach zachęcał będzie ludzi do wizyty w kinie.

Zmiany w SingStar 80s

Henkel, 12 września 2005, 15:10

W lipcu tego roku informowaliśmy o tym jakie piosenki znajdą się w najnowszej odsłonie niezwykle popularnej serii SingStar. Przez ten czas doszło do kilku zmian i firma Sony ponownie opublikowała ich pełna listę. Wszyscy miłośnicy muzyki z lat osiemdziesiątych powinni być z niej naprawdę zadowoleni.

Gizmondo znalazło sposób na Sony?

Henkel, 12 września 2005, 14:15

Konsola Gizmondo, produkowana przez Tiger Telemaniacs, od kilku miesięcy usiłuje bezskutecznie trafić do szerszego grona graczy. Produkt mający być alternatywą dla PlayStation Portable oraz Nintendo DS zalega na sklepowych półkach, a producenci próbują znaleźć podwód takiego stanu rzeczy.

Konkurs Juiced - gra za friko! zakończony
Konkurs Juiced - gra za friko! zakończony

Solnica, 12 września 2005, 13:15

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Juiced. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Zmiany w studiu Cyberlore

Henkel, 12 września 2005, 12:31

O firmie głośno było ostatnimi czasy z powodu zaangażowania jej do wyprodukowania pierwszej gry firmowanej przez wydawcę słynnego magazynu dla mężczyzn – Playboy: The Mansion. Teraz wieści są o wiele mniej wesołe – w studiu Cyberlore zarządzono sporą redukcję etatów i zmieniono rynek docelowy.

Oficjalna strona Grand Theft Auto: Liberty City Stories oraz pierwszy zwiastun już w Internecie
Oficjalna strona Grand Theft Auto: Liberty City Stories oraz pierwszy zwiastun już w Internecie

Krystian Smoszna, 12 września 2005, 10:44

Firma Rockstar Games, znana głównie z produkcji niezwykle popularnej, ale też i kontrowersyjnej serii Grand Theft Auto, poinformowała w sobotę, że w sieci pojawiła się oficjalna strona kolejnego epizodu wspomnianego wyżej cyklu, przeznaczonego na konsolę PSP Liberty City Stories.

Brak chętnych do nabycia biletów na BlizzCon

Henkel, 12 września 2005, 10:39

Jak ostatnio informowaliśmy, ilość grających w World of Warcraft sięgnęła liczby czterech milionów. Wydawać by się mogło, że skoro w jeden produkt Blizzarda gra taka ilość ludzi, to bilety na doroczny zjazd miłośników gier tej firmy powinny rozejść się na pniu. W praktyce jest zupełnie inaczej – wejściówki ciągle zalegają w kasach.

Ponad 150 licencji upadłej firmy Acclaim na sprzedaż

Krystian Smoszna, 12 września 2005, 09:59

21 lipca bieżącego roku wspominaliśmy o zabiegach firmy Crave Entertainment, która jest gotowa kupić od Acclaim prawa do serii gier Dave Mirra Freestyle BMX oraz programu ATV Quad Power Racing 2. Okazuje się, że bankrut ma do zaoferowania więcej ciekawych tytułów, które wciąż czekają na kupców.

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.4
Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.4

Stranger, 12 września 2005, 09:23

23 września oficjalna polska premiera jednej z bardziej oczekiwanych kontynuacji ostatnich miesięcy – gry „Dungeon Siege’a II”. W poprzednich artykułach omówiliśmy kwestie rozwoju postaci oraz prowadzenia złożonej z wielu różnych typów istot drużyny. W dzisiejszym wydaniu zajmiemy się przedstawieniem przygotowanej przez producentów gry kampanii singleplayer, ze szczególnym uwzględnieniem zaliczanych w trakcie zabawy zadań (questów).

21.XI dniem premiery The Elder Scrolls IV: Oblivion?
21.XI dniem premiery The Elder Scrolls IV: Oblivion?

ComCo, 12 września 2005, 09:12

Od jakiegoś czasu wiadomo, że PeCetowa wersja The Elder Scrolls IV: Oblivion trafi do rynkowej sprzedaży w listopadzie bieżącego roku (wydanie na Xbox 360 ukaże się kilka tygodni później), jednak wciąż nie znaliśmy konkretów w tej sprawie. Z pomocą przyszli tutaj pracownicy sklepu EBGames.

Lost Coast ukaże się po Day of Defeat: Source

ComCo, 12 września 2005, 08:44

Zaraz po wczorajszym ujawnieniu dokładnej daty premiery Day of Defeat: Source, Doug Lombardi ze studia developerskiego Valve Software wypowiedział się w sprawie momentu debiutu rozszerzenia do popularnej strzelanki pierwszoosobowej Half-Life 2, które będzie nosił podtytuł Lost Coast.