Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 września 2005, 19:04

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Etherlords II

Poradnik do gry Etherlords II, łączącej elementy strategii turowej z grami karcianymi w świecie fantasy. Znajdziecie w nim opis przejścia wszystkich misji w pięciu kampaniach, a także opisy umiejętności, specjalizacji czy artefaktów.

„Etherlords II została wydana już jakiś czas temu, lecz pomimo swego wieku cieszy się niesłabnącą popularnością wśród graczy internetowych. Jeśli lubicie strategie turowe oraz gry karciane takie jak Magic the Gathering, ta gra przykuje Was do monitora na często długie godziny. Wiele trybów gry pozwoli cieszyć się zabawą przez wiele tygodni. [...]

Przeczytanie tego poradnika nie da wprawdzie pewnego zwycięstwa, ale pozwoli bliżej poznać zagadnienia i tajniki gry Etherlords II. Pamiętajcie, że nie ma talii uniwersalnych i nie można wciąż odnosić zwycięstw. Nie zniechęcajcie się również w przypadku częstych porażek. Uwierzcie, ze zdarzają się one bardzo często nawet doświadczonym i bardzo dobrym zawodnikom. Pozostaje mi podziękować za uwagę i życzyć szczęścia w grze, co właśnie czynie. Powodzenia!” - „Humanghost”

Etherlords II - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Etherlords II w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.