Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 września 2005

Seaman na bis
Seaman na bis

Radosław Grabowski, 10 września 2005, 15:55

Na ogromnej fali popularności elektronicznych zabawek typu Tamagotchi, wprowadzonych na rynek w 1996 roku, powstała także niezwykła gra Seaman. Posiadacze konsol Dreamcast mogli dzięki temu produktowi roztoczyć wirtualną opiekę nad osobliwym stworzeniem, będącym połączeniem rybiego tułowia z ludzką głową. Za pomocą mikrofonu rozmawiało się nawet z owym dziwolągiem. Właśnie szykuje się sequel.

Rezygnacja z African Alliance umocni Jagged Alliance 3D

Radosław Grabowski, 10 września 2005, 12:12

Zapowiadano, że nadchodzi nowa gra taktyczna o tytule African Alliance, w której użytkownik przejmie bezpośrednią kontrolę nad elitarną grupą najemników, operującą na terenie afrykańskiego państewka. Niestety nie będzie nam dane zobaczyć w akcji tego dzieła rosyjskiej firmy MiST land – South, gdyż całe przedsięwzięcie właśnie „zapuszkowano”.

Shadow Warrior: Wanton Destruction za darmo
Shadow Warrior: Wanton Destruction za darmo

Radosław Grabowski, 10 września 2005, 11:55

Z naszych serwerów FTP można pobrać zestaw czterech map (0,13 MB), przeznaczonych dla słynnej gry typu FPS o nazwie Shadow Warrior. Poziomy te pochodzą z dodatku, noszącego tytuł Wanton Destruction i nie wprowadzonego nigdy oficjalnie do sprzedaży. Nieoczekiwanie pełna wersja rozszerzenia trafiła właśnie do ludzi z 3D Realms, którzy podjęli decyzję o opublikowaniu całości na zasadach freeware.

Kolejno demo Bet on Soldier: Blood Sport w przyszłym tygodniu

Krystian Smoszna, 10 września 2005, 11:31

Niemiecki wydawca gry Bet on Soldier – firma Frogster Interactive – poinformowała wczoraj, że już w przyszłym tygodniu w Internecie pojawi się drugie demo wymienionego wyżej programu, tym razem oferujące zmagania w trybie multiplayer.

Kolejne MMOrderstwo w Chinach

Krystian Smoszna, 10 września 2005, 09:49

Chciałoby się rzec, że chińskie władze nie na darmo próbują wymusić na mieszkańcach kraju ograniczanie czasu spędzanego przy programach z gatunku MMO (Massively Multiplayer Online). O graczach z Kraju Środka po raz kolejny jest bowiem głośno – głośno za sprawą morderstwa.

Weź udział w rozmowie z twórcą Heroes of Might & Magic V!

Krystian Smoszna, 10 września 2005, 09:22

Koncern UbiSoft przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów serii Heroes of Might & Magic, a zwłaszcza tych, którzy z drżeniem rąk oczekują pojawienia się piątej odsłony gry. W czwartek – 15 września – na specjalnie do tego stworzonym kanale IRC odbędzie się rozmowa z jednym z projektantów programu (Fabrice Cambounet), podczas gracze będą mogli zadać mu swoje pytania dotyczące produkcji.

LAN4FUN6 - The Movie

Arkadiusz Wasilonek, 10 września 2005, 09:05

LAN4FUN 6 – szósta z kolei największa w Polsce impreza dla graczy odbyła się na przełomie lipca i sierpnia w warszawskim PWSBIA. Trzy dni bezustannego siedzenia w sali konferencyjnej ze znajomymi, setki pudełek po pizzy, konkursy, turnieje i niepowtarzalna atmosfera – to właśnie przyciągnęło na imprezę ponad 130 uczestników. Warto wspomnieć także o puli nagród, która okazała się rekordowa w stosunku do poprzednich edycji lanparty i wyniosła ok. 15 000 zł.