Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 września 2005

Nowy (stary) gracz na rynku - Namco Bandai Holdings
Nowy (stary) gracz na rynku - Namco Bandai Holdings

Elrond, 30 września 2005, 15:53

Całkiem niedawno na rynku rozrywki elektronicznej miała miejsce fuzja dwóch japońskich firm, Namco oraz Bandai. Rozmowy dotyczące ustalenia warunków współpracy prawdopodobnie przebiegły pomyślnie i bez żadnych zakłóceń ponieważ do publicznej wiadomości podano nową nazwę tak utworzonej korporacji, Namco Bandai Holdings, oraz zaprezentowano nowe logo.

PlayStation Experience - drugi raz w Polsce!
PlayStation Experience - drugi raz w Polsce!

Redakcja GRYOnline.pl, 30 września 2005, 15:15

Miło nam poinformować, że w dniach 15 i 16 października 2005 w Warszawie, odbędzie się druga edycja imprezy PlayStation Experience! Będzie to jednocześnie największa w historii Polski prezentacja gier wideo, oraz platform PlayStation. Biorąc pod uwagę rangę imprezy GRY-OnLine z przyjemnością objęło nad nią patronat medialny.

Myśli (Filmy) Nieprzemyślane: Idziemy na wojnę …
Myśli (Filmy) Nieprzemyślane: Idziemy na wojnę …

Redakcja GRYOnline.pl, 30 września 2005, 14:55

W tym tygodniu nasze Myśli Nieprzemyślane dostały oprawę audiowizualną. Witajcie w świecie wiecznej wojny, gramy w Call of Duty 2, Day of Defeat: Source i F.E.A.R.

Zapowiedziano mistrzostwa świata w ... Guild Wars

Elrond, 30 września 2005, 13:00

Już całkiem niedługo gracze Guild Wars będą mogli zabłysnąć przed całym światem kunsztem podczas rozgrywek w swoją ulubioną pozycję. Okazją ku temu będzie zapowiedziana właśnie impreza pod nazwą Guild Wars World Championship. Rozpocznie się ona już w ten weekend a akces do niej mogą zgłaszać drużyny z USA, Europy i Korei.

Konkurs Imperial Glory - gra za friko!
Konkurs Imperial Glory - gra za friko!

Solnica, 30 września 2005, 12:53

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Imperial Glory. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Przyjrzyj się Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan
Przyjrzyj się Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan

ComCo, 30 września 2005, 12:38

Od 18 września wiemy o przygotowywaniu przez firmę Square Enix trzeciego, po Rise of the Zilart i Chains of Promathia, pełnoprawnego rozszerzenia MMOcRPG, pt. Final Fantasy XI. Z kolei dzisiaj ujawniono pierwsze screenshoty prezentujące Treasures of Aht Urhgan (podtytuł nadchodzącego dodatku), a także informacje dotyczące nowej postaci, jaka pojawi się w grze - Niebieskiego Maga.

FIFA 06 już na naszym rynku!
FIFA 06 już na naszym rynku!

Krystian Smoszna, 30 września 2005, 11:49

Ostatni dzień września jest szczególny dla polskich fanów cyklu FIFA. Najnowsza odsłona tej serii, opatrzona cyframi 06 trafiła już dziś do sklepów, co jest o tyle interesujące, że premiera na zachodzie odbędzie się dopiero 7 października bieżącego roku.

UFO: Extraterrestrials opóźnione
UFO: Extraterrestrials opóźnione

ComCo, 30 września 2005, 11:48

Zła wiadomość dla graczy oczekujących pojawienia się na rynku UFO: Extraterrestrials - strategii turowej wyraźnie nawiązującej do klasycznej serii UFO (UFO: Enemy Unknown, X-COM: Terror From The Deep, UFO: Apocalypse, itd.) i wydanego w 2003 roku UFO: Aftermath. Producent programu, zespół Chaos Concept, przesunął datę premiery z 7 października na (odległy) luty 2006 roku.

Wirtualni Przyjaciele (Friends) coraz bliżej

Elrond, 30 września 2005, 11:31

W lipcu informowaliśmy Was o przymiarkach firmy Warner Bros. Interactive Entertainment dotyczących przeniesienia popularnego serialu telewizyjnego Przyjaciele (Friends) na ekrany komputerów. Od tego czasu informacji na temat wirtualnych Przyjaciół było jak na lekarstwo, nie oznacza to jednak, iż Warner pomysł zarzucił.

Panie Duke, mamy kilka pytań.
Panie Duke, mamy kilka pytań.

Kull, 30 września 2005, 11:24

George Broussard z firmy 3D Realms odpowiedział na kilka istotnych pytań zadanych przez fanów czekających na Duke Nukem Forever. Jedni nazywają to nietaktem, innym daje to nadzieje, że gra w końcu się ukaże. Niezależnie do jakiej grupy należysz, warto zapoznać się z informacjami, jakie wypisują twórcy nowego Duke’a na oficjalnym forum programu.

Football Manager 2006 - data wydania i oficjalne demo

Krystian Smoszna, 30 września 2005, 10:41

Firma Sports Interactive – odpowiedzialna za produkcję gry Football Manager 2006 – oraz koncern SEGA (jej wydawca) ogłosiły wczoraj triumfalnie, że osiągnęła „złoty” status i trafiła do tłoczni. Program pojawi się na półkach sklepowych 21 października bieżącego roku. W Polsce Football Manager 2006 będzie dystrybuowany przez CD Projekt – premiera już w listopadzie.

50 Cent: Bulletproof z bonusem w pre-orderze
50 Cent: Bulletproof z bonusem w pre-orderze

ComCo, 30 września 2005, 10:23

Korporacja VU Games zapowiedziała, że do każdego, zamówionego przed premierą egzemplarza gry 50 Cent: Bulletproof (mowa o wersjach dedykowanych konsolom PlayStation 2 oraz Xbox) dołoży wartościowy bonus. Będzie nim płyta DVD zatytułowana „No Fear, No Mercy Live”, na której znajdą się najciekawsze fragmenty występów 50 Centa z jego trasy koncertowej po Europie w 2003 roku.

Dziewięćdziesiąt utworów muzycznych w Project Gotham Racing 3

Krystian Smoszna, 30 września 2005, 09:25

W grudniu bieżącego roku na rynku elektronicznej rozrywki pojawi się gra Project Gotham Racing 3, wyścigi samochodowe przygotowane specjalnie z myślą o konsoli Xbox 360. Do tej pory koncern Microsoft koncentrował się na przedstawieniu oprawy wizualnej programu, zarówno poprzez screenshoty, jak i krótki film. Wczoraj dowiedzieliśmy się, co w PGR3 będzie można usłyszeć.

Cyan Worlds powraca zza grobu

Krystian Smoszna, 30 września 2005, 08:49

Na łamach serwisu A+E Interactive pojawił się interesujący artykuł, z którego treści wynika, że studio Cyan Worlds przetrwa jednak trudne chwile i wróci na dobre do walki o klienta. Przypominamy, że kilka tygodni temu pojawiły się niepokojące informacje o upadku firmy, muszącej zwolnić większość pracowników ze względu na trudną sytuację finansową.