Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2005, 15:40

autor: Henkel

Można zamawiać i pobierać Day of Defeat: Source

Najnowsza wersja komercyjnego moda opartego na silniku Source z Half-life 2 jest już dostępna. Firma Valve ogłosiła, iż już od dziś można Day of Defeat: Source pobrać z sieci dzięki usłudze steam albo zamówić ją w przedsprzedaży.

Najnowsza wersja komercyjnego moda opartego na silniku Source z Half-life 2 jest już dostępna. Firma Valve ogłosiła, iż już od dziś można Day of Defeat: Source pobrać z sieci dzięki usłudze Steam albo zamówić ją w przedsprzedaży.

Wersja pudełkowa będzie rozprowadzana razem z grą Counter Strike: Source i pojawi się w sklepach 26 września, a dzięki wcześniejszemu zamówieniu można ją nabyć 10% taniej. Cena tego tytułu to jedyne 19,95 dolara (60 PLN). Ci wszyscy, którzy zdecydują się ściągnąć grę za pomocą systemu Steam mogą to zrobić za darmo. Jednak dopiero w momencie uiszczenia stosownej opłaty produkt zostanie aktywowany i będzie nadawał się do sieciowych pojedynków. Aktywacja będzie jednak możliwa nie wcześniej niż przed sklepową premierą tytułu – tak więc za jedenaście dni.

Wtedy to gracze rozpoczną wieloosobowe sieciowe pojedynki znane choćby z serii Counter Strike. Tym razem będą się one jednak rozgrywać w scenerii znanej nam z II Wojny Światowej. Z tego względu tytuł ten może się cieszyć szczególnym zainteresowaniem Polaków, którzy na wydarzenia z tamtych lat patrzą w sposób szczególny.