Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 września 2005, 17:06

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Worms 4: Totalna Rozwałka

Poradnik do „Worms 4: Totalna Rozwałka” zawiera omówienie poszczególnych trybów gry, szeroki opis i zastosowanie broni, porady odnoszące się do sterowania; opis, szczegółowe plany i taktyki do wszystkich misji i wiele więcej.

„Gry z serii Worms zna chyba każdy miłośnik gier komputerowych. Pewnie wielu z was przyzwyczaiło się na tyle do 2D, że z daleka omijacie robaki w trzech wymiarach. Do takich osób zaliczałem się również ja. Bardzo sceptycznie podchodziłem do nowej wersji Wormsów, ale muszę przyznać, że 4 odsłona miło mnie zaskoczyła. Jeśli powstaną nowe części, a twórcy będą udoskonalać to, co już jest, to być może kiedyś doczekamy się takich fajerwerków jakie niegdyś oferowały bezwzględne dżdżownice, a teraz przechodząc do sedna...

Poradnik ten zawiera omówienie poszczególnych trybów gry, szeroki opis i zastosowanie broni, porady odnoszące się do sterowania; opis, szczegółowe plany i taktyki do wszystkich misji i wiele więcej.

Życzę miłej zabawy i czytania!” - „Crash”

Worms 4: Totalna Rozwałka - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Worms 4: Totalna Rozwałka w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.