Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2005, 07:45

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Demo multiplayer Vietcong 2 już jest!

Tak jak zapowiadało studio Pterodon, tak też się stało i od wczoraj jest już dostępne PeCetowe demo drugiej odsłony gry Vietcong, pierwszoosobowej strzelaniny nawiązującej do amerykańskiej inwazji w Wietnamie.

Tak jak zapowiadało studio Pterodon, tak też się stało i od wczoraj jest już dostępne PeCetowe demo drugiej odsłony gry Vietcong, pierwszoosobowej strzelaniny nawiązującej do amerykańskiej inwazji w Wietnamie. Wszystkich zainteresowanych wypróbowaniem rozbudowanego trybu wieloosobowego (do 64 graczy w realistycznych walkach grupowych) zapraszamy do odwiedzenia naszego działu Pliki, skąd można pobrać omawiane demo mulitiplayer. Jego rozmiar wynosi 444 MB.

Demo multiplayer Vietcong 2 już jest! - ilustracja #1

 

Vietcong 2 to kolejne wcielenie znakomicie przyjętych przez graczy tytułów z serii Vietcong. Formuła rozgrywki nie uległa zmianie, nadal mamy do czynienia z pierwszoosobowym shooterem. Tym razem jednak przenosimy się do roku 1968 i Ofensywy Tet, uważanej przez wielu historyków za punkt zwrotny w wojnie wietnamskiej. Fabuła gry bazuje na wydarzeniach historycznych, które miały miejsce w okolicach miasta Hue, będącego niegdyś siedzibą wietnamskich cesarzy. Została ona stworzona przy wykorzystaniu naocznych relacji oraz wspomnień żołnierzy Sił Specjalnych i piechoty, stacjonujących w Hue podczas ataku.

Przypomnijmy, że termin premiery omawianej produkcji został zaplanowany na 7 października bieżącego roku.

Więcej informacji na temat Vietcong 2 znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.