Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 września 2006, 08:28

Poznaj nazwiska aktorów grających w filmie Postal

Pojedynek bokserski Uwe Bolla z jego internetowym krytykiem, o którym wspominaliśmy na początku września, był wyraźnym sygnałem, że ekipa pod wodzą niemieckiego reżysera szykuje się do rozpoczęcia właściwej produkcji filmu Postal. Pierwszy klaps na planie najnowszej ekranizacji gry komputerowej padł dokładnie wczoraj.

Pojedynek bokserski Uwe Bolla z jego internetowym krytykiem, o którym wspominaliśmy na początku września, był wyraźnym sygnałem, że ekipa pod wodzą niemieckiego reżysera szykuje się do rozpoczęcia właściwej produkcji filmu Postal. Pierwszy klaps na planie najnowszej ekranizacji gry komputerowej padł dokładnie wczoraj. Z tej okazji postanowiliśmy przedstawić nazwiska aktorów, którzy biorą udział w tym projekcie.

Poznaj nazwiska aktorów grających w filmie Postal - ilustracja #1

Strony poświęcone filmowi nie zdradzają, komu przypadł zaszczyt wcielenia się w rolę głównego bohatera opowieści o szalonym pracowniku poczty, ale możemy zdradzić nazwiska pozostałych aktorów. Na pewno w produkcji Bolla pojawią się: Ron Perlman (Hellboy, Alien: Resurrection, The City of the Lost Children), Will Sanderson (występujący niemal we wszystkich filmach niemieckiego reżysera), Gary Coleman (Arnold Jackson z serialu Diff’rent Strokes), Eric Avari (Daredevil), Ralf Moeller (The Scorpion King), J.K. Simmons (Jonah Jameson z cyklu Spider-Man), Larry Thomas (Studio House), Carrie Genzel (Dark Storm) i Verne Troyer (Austin Powers in Goldmember).

Postal jest już piątą ekranizacją gry komputerowej w dorobku Uwe Bolla. Niemiecki reżyser stworzył dotychczas następujące filmy: The House of the Dead, Alone in the Dark, BloodRayne oraz In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (już niebawem w kinach).