Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 28 marca 2003, 14:07

Postal 2 - Uwaga: dozwolone od 21 lat

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Zapewne wielu z Was słyszało o kontrowersyjnym i pełnym przemocy tytule „Postal”. Mimo, ze tytuł nie prezentował oszałamiającej grafiki i najnowszych technologii jak na tamte czasy, to gra studia Running With Scissors wielu wryła się w pamięć !!! Po kilkunastu latach oczekiwania studio ogłosiło prace nad kolejną częścią przygód postalowskiego bohatera. Gra jest obecnie na ukończeniu i lada chwila pojawi się w Europie hm... lub nie, bo aż 7 krajów na świecie odmówiło jej prawa wydania na rynku.

Miło mi poinformować Państwa, że „Postal 2” ukaże się na rynku polskim na przełomie kwietnia i maja 2003 za sprawą dystrybucji firmy LEM.

UWAGA: „Postal 2” to gra przeznaczona dla osób powyżej 21 roku życia. Jeśli tyle nie masz, nie czytaj dalej...

Zapomnij o tym co wiesz o grach FPP. Wciel się na tydzień w rolę kolesia z Postal'a: pełna swoboda w otwartym otoczeniu 3D, w którym spotkasz ponad 100 innych postaci (w tym Garego Coleman'a, złodziei, psy, koty i słonie, protestantów, parady, policjantów oraz zwykłych mieszkańców miasta) - niektórzy mają broń, inni nie...

„Postal 2” to gra o podejmowaniu wyborów... eksperymentuj ze wszystkim i na wszystkich. To psychologiczny (!) thriller z pokręconym zakończeniem zbudowany na Engine Unreal wspieranym przez systemem Karma. W pełni interaktywne, trójwymiarowe otoczenie, wysoka sztuczna inteligencja postaci, dynamiczne, realistyczne zachowanie płynów (kapią, leją się lub zatrzymują się jako kałuża) oraz absurdalny humor.

„Postal 2” to jeden wielki, nieliniowy świat. To 5 dni tygodnia z życia Postala, w którego się wcielasz i wykonujesz jego różne codzienne czynności (np. odbiór czeku z wypłatą, droga do banku po gotówkę i zakup mleka). Chodzisz gdzie chcesz i wykonujesz różne czynności na swój własny sposób. Możesz normalnie - spokojnie w tym przypadku wykonywać wszystkie czynności, możesz się też mocno zdenerwować.... To Twój wybór, jak dalej potoczy się gra lub walka.

Zapraszam do przeczytania pełnej zapowiedzi na stronie firmy LEM - http://www.lem.com.pl/db.php?produkt=357.

Oficjalna strona gry „Postal 2” znajduje się pod adresem - www.postal2.com