Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 czerwca 2008, 20:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Warhammer 40,000: Dawn of War - SoulStorm

„Warhammer 40 000 Dawn of War SoulStorm to kolejna część a właściwie samowystarczalny dodatek do popularnej serii RTS, której świat jest odwzorowaniem figurkowej gry bitewnej Warhammer 40 000. SoulStorm daje dostęp do wszystkich wypuszczonych w poprzednich dodatkach ras oraz dodaje dodatkowe zakony: Sióstr Bitwy (Sisters of Battle) i Mrocznych Eldarów (Dark Elders).”

„Warhammer 40 000 Dawn of War SoulStorm to kolejna część a właściwie samowystarczalny dodatek do popularnej serii RTS, której świat jest odwzorowaniem figurkowej gry bitewnej Warhammer 40 000. SoulStorm daje dostęp do wszystkich wypuszczonych w poprzednich dodatkach ras oraz dodaje dodatkowe zakony: Sióstr Bitwy (Sisters of Battle) i Mrocznych Eldarów (Dark Elders). Poradnik ten zawiera opis każdej z ras i kluczowych misji w kampanii oraz opis postępowania w trybie multiplayer.” - „O.R.E.L.”

Warhammer 40,000: Dawn of War – SoulStorm - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Warhammer 40,000: Dawn of War - SoulStorm w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.