Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 5 września 2003, 16:43

autor: Tomasz "Sznur" Pyzioł

Poradnik: Ghost Master

„Pisząc niniejszy poradnik skupiłem się na dokładnym opisaniu techniki przejścia wszystkich 14 poziomów, jakie gra ma do zaoferowania oraz na sposobach pozyskania wszystkich uwięzionych na nich duchów. [...] Na końcu dołączyłem polsko-angielskie słowniczki imion występujących w grze duchów oraz śmiertelników. - Teraz nie będziecie mieć żadnych problemów z ukończeniem tej wyjątkowej gry.

„Pisząc niniejszy poradnik skupiłem się na dokładnym opisaniu techniki przejścia wszystkich 14 poziomów, jakie gra ma do zaoferowania oraz na sposobach pozyskania wszystkich uwięzionych na nich duchów. Celowo nie poświęcałem uwagi na trening swoich duchów, by nie doszło do sytuacji, w której dawane przeze mnie porady wymagają mocy, którymi inny gracz mógłby w danym czasie nie dysponować. Podobnie starałem się przeważnie wykonywać kolejne misje korzystając z duchów domyślnie przydzielanych przez grę, a jeżeli z jakichś powodów było to niemożliwe lub zbytnio niewygodne, wówczas wymieniam w opisie wybrany przeze mnie skład drużyny. Wierzę, że nikt korzystający z mojego poradnika nie będzie mieć większych problemów z ukończeniem tej wyjątkowej gry. Na końcu dołączyłem polsko-angielskie słowniczki imion występujących w grze duchów oraz śmiertelników – to z myślą o tych, którzy posiadają „Ghost Mastera” przysłanego przez ciocię z Kanady. Miłej zabawy!” - „Shuck”

Ghost Master - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Ghost Master w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.