Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2006, 10:39

autor: Krooliq

Populacja Second Life liczy już 100 tysięcy osób

Studio Linden Lab z dumą poinformowało, że liczba użytkowników należących do społeczności skupionej przy Second Life przekroczyła właśnie 100 tysięcy. Program cieszy się popularnością w 95 krajach na wszystkich 7 kontynentach.

Od premiery gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Second Life minęło już sporo czasu (ponad dwa i pół roku), jednak, jak się okazuje, zainteresowanie tworzeniem swojego wirtualnego odwzorowania i uczestniczeniem w społeczeństwie zbudowanym w oparciu o rzeczywiste struktury cywilizacyjne wcale nie maleje. Studio Linden Lab z dumą poinformowało, że liczba użytkowników należących do społeczności skupionej przy Second Life przekroczyła właśnie 100 tysięcy. Program cieszy się popularnością w 95 krajach na wszystkich 7 kontynentach.

Populacja Second Life liczy już 100 tysięcy osób - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że Second Life to gra zaliczana do gatunku MMOcRPG, będąca symulatorem wirtualnego społeczeństwa. Użytkownik otrzymuje w niej sposobność wykreowania swojego komputerowego „ja” i stworzenia wspólnie z innymi graczami wirtualnej społeczności.

Developerzy wykonali swoje dzieło z ogromnym rozmachem, oferując potencjalnym odbiorcom przeogromny wachlarz metod interakcji z cyfrowym środowiskiem, takich jak organizowanie przyjęć, prowadzenie walk, trudnienie się handlem, itp.

 

Populacja Second Life liczy już 100 tysięcy osób - ilustracja #2

 

Jeżeli jesteście zainteresowani omawianą produkcją, to najnowszą wersję klienta gry znajdziecie na stronie Second Life. Przez siedem pierwszych dni rozgrywka jest darmowa, później zaś musicie już uiszczać określone opłaty. Więcej informacji: http://www.secondlife.com/.