Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2006, 10:57

autor: Elrond

Stwórz część świata Heroes of Might and Magic 5

Firma Nival Interactive, która od pewnego czasu jest zapewne doskonale znana fanom serii Heroes of Might & Magic, ponieważ to właśnie jej projektanci i programiści tworzą piątą odsłonę gry, opublikowała na łamach swojego serwisu konkurs polegający na zaprojektowaniu jednej z ras świata HOMM. Niestety, przeszkodą we wzięciu w nim udziału był fakt, iż akceptowano jedynie prace w języku rosyjskim.

Firma Nival Interactive, która od pewnego czasu jest zapewne doskonale znana fanom serii Heroes of Might & Magic, ponieważ to właśnie jej projektanci i programiści tworzą piątą odsłonę gry, opublikowała na łamach swojego serwisu konkurs polegający na zaprojektowaniu jednej z ras świata HOMM. Niestety, przeszkodą we wzięciu w nim udziału był fakt, iż akceptowano jedynie prace stworzone w języku rosyjskim.

Ale nie martwcie się - załoga Age of Heroes Team wyszła naprzeciw oczekiwaniom fanów gry i równolegle do konkursu organizowanego przez Nival Interactive, stworzyła swój własny, Create a Town for Heroes V - International Contest. Oczywiście oba te konkursy są ze sobą powiązane - prace nadsyłane na konkurs anglojęzyczny zostaną przetłumaczone na język rosyjski a następnie wysłane do Nival Interactive. Tak więc przy odrobinie szczęścia można wygrać oba konkursy i zgarnąć podwójną nagrodę.

A zasady uczestnictwa są dość proste - należy wymyślić nową rasę świata Heroes of Might and Magic 5. Potem mamy już górki - nadanie nazwy, nakreślenie historii, opisanie wyglądu jej przedstawicieli, unikalnych zdolności, wzajemnych relacji z innymi rasami, słabości oraz mocnych stron itp. Macie dobry pomysł? No to do dzieła!

Stwórz część świata Heroes of Might and Magic 5 - ilustracja #1
Bonus – autor tej pracy wygrał konkurs na poster nawiązujący do świata Heroes of Might & Magic V i zgarnął 2000 „baksów”