Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 25 stycznia 2008, 18:30

Polska strona internetowa gry Burnout:™ Paradise

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała polska strona internetowa gry Burnout:™ Paradise. Pod adresem http://www.polska.ea.com/burnout amatorzy szybkich, bezpardonowych wyścigów znajdą mnóstwo interesujących informacji. Zapoznają się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi gry, dowiedzą się o unikalnych cechach czyniących najnowszego Burnouta produkcją oryginalną i podnoszącą wysoko poprzeczk

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała polska strona internetowa gry Burnout:™ Paradise. Pod adresem http://www.polska.ea.com/burnout amatorzy szybkich, bezpardonowych wyścigów znajdą mnóstwo interesujących informacji. Zapoznają się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi gry, dowiedzą się o unikalnych cechach czyniących najnowszego Burnouta produkcją oryginalną i podnoszącą wysoko poprzeczkę dla innych tego typu produkcji. Obejrzą także bogatą galerię zawierającą zarówno zdjęcia, jak i filmy prezentujące lśniące samochody mknące ulicami Paradise City. Chętni mogą również wysłuchać audycji, w których twórcy gry z EA Criterion dzielą się przemyśleniami na temat swojego najnowszego dzieła. Na tym jednak nie koniec, pracujemy bowiem nad tym, by systematycznie rozbudowywać stronę o nowe sekcje.

Polska strona internetowa gry Burnout:™ Paradise - ilustracja #1

Twórcy ze studia Criterion w każdej nowej odsłonie serii Burnout wyznaczają nowe standardy dla innowacyjności. Nie inaczej jest w tym przypadku. W Burnout:™ Paradise liczy się przede wszystkim otwartość świata gry i możliwość jego eksploracji. Produkcja stawia na szybkość, wolność, wspólne granie w sieci i spektakularne kraksy, a dodatkowo zawiera całkiem nowe tryby rozgrywki i wyzwania na każdym skrzyżowaniu. Otrzymała prestiżową nagrodę Game Critic Awards dla najlepszej gry wyścigowej 2007 roku.