Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2008, 11:53

autor: Virion

Podano datę premiery Mercenaries 2

Sequel produkcji Mercenaries: Playground of Destruction wreszcie ujrzy światło dzienne. Przynajmniej tak zapowiada jego wydawca EA.

Sequel produkcji Mercenaries: Playground of Destruction wreszcie ujrzy światło dzienne. Przynajmniej tak zapowiada jego wydawca Electronic Arts .

Data premiery gry była już wielokrotnie przekładana, co wynikało głównie z niedoróbek w samej produkcji, które trzeba było naprawić, aby gracze mogli dostać pełnowartościowy produkt. Mercenaries 2: World in Flames miało się pojawić już dwukrotnie „pod choinkę” w 2007 oraz 8 lutego tego roku. Jednak w żadnym z tych terminów do wydania gry nie doszło. Później nieoficjalnie mówiło się o marcu i kwietniu, choć jeden z największych sklepów z rozrywką elektroniczną podawał datę premiery na 25 sierpnia 2008. Ostatecznie pomylił się bardzo niewiele, Mercenaries 2, trafi na półki sklepowe w USA w sierpniu, tylko że nie 25, a 31 i zostanie wydana na PC, PS2, PS3, XBox 360. Europa z kolei otrzyma grę 5 września.

Podano datę premiery Mercenaries 2  - ilustracja #1

Dla miłośników gry, aby osłodzić czas oczekiwania na nią wypuszczono blisko 2 minutowego trailera, którego możecie oglądnąć tu. Jeżeli natomiast nie wiecie nic na temat Najemników to zapraszam do przeczytania o nich w naszej encyklopedii. Miejmy tylko nadzieję, że znowu nie będzie jakiejś obsuwy i gra wyjdzie w planowanym terminie…