Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 21 marca 2003, 17:35

Pluton - premiera

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Długo oczekiwany przez strategów dzień nareszcie nadszedł, gdyż do polskich sklepów wysłana została gra Pluton. Po raz pierwszy na ekrany komputerów trafi tytuł oparty na kultowym filmie Olivera Stone'a, pod tym samym tytułem.

Wynikiem całego przedsięwzięcia jest niezwykle atrakcyjna, trójwymiarowa strategia, opracowana przez firmę Cenega Poland w pełnej, profesjonalnej, polskiej wersji językowej i okazyjnej cenie 99,90 zł.

Gra przedstawia losy dowódcy plutonu w Wietnamie. Zacięte walki z Viet Congiem, odnajdywanie baz wroga i korzystanie z wyspecjalizowanych oddziałów - oto codzienność przywódcy walczącego w Wietnamie. Podstawowymi zaletami gry są jednak realizm i grafika - każdy element dopracowany został do najmniejszych szczegółów - a animacje oparte o technologię motion-capture, na pewno zrobią wrażenie na fanach strategii. Zapraszamy do walki z bezwzględnymi oddziałami Viet Congu już od dziś!

Miło nam także poinformować, iż polska edycja Plutona dostępna jest w wersji 1.15, co oznacza, iż szereg błędów, z oryginalnej wersji angielskiej zostało poprawionych. Co więcej przypominamy, iż to właśnie dzięki polskim testerom szereg newralgicznych pomyłek, wyeliminowanych zostało jeszcze przed premierą wersji zagranicznej.