Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2008, 17:47

Pierwszy screenshot z nowej gry Teamu ICO

Kiedy pomyślimy o najambitniejszych, a przy okazji najbardziej klimatycznych tytułach na PlayStation 2, jako pierwsze do głowy przychodzą nam dwie gry: ICO i Shadow of the Colossus.

Kiedy pomyślimy o najambitniejszych, a przy okazji najbardziej klimatycznych tytułach na PlayStation 2, jako pierwsze do głowy przychodzą nam dwie gry: ICO i Shadow of the Colossus. Obie wyprodukowane zostały przez tzw. Team ICO, wewnętrzne studio będące własnością Sony. Nad obydwoma grami czuwał Fumito Ueda, będący jednocześnie producentem i głównym projektantem. I choć Shadow of the Colossus nie był bezpośrednią kontynuacją wielkiego poprzednika, często nazywany był jego duchowym spadkobiercą. Teraz, w dobie nowoczesnych technologii pora na ciąg dalszy przygody.

Na stronie SCEI w dziale z ofertami pracy pojawił się dzisiaj pierwszy screenshot pochodzący z nowej gry Teamu ICO. Przedstawiamy go poniżej i czekamy na konkretniejszą dawkę szczegółów w najbliższej przyszłości. Być może więcej na temat ICO 3 dowiemy się podczas lutowej imprezy Game Developers Conference.

Pierwszy screenshot z nowej gry Teamu ICO - ilustracja #1