Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2003, 07:34

autor: Solnica

Pierwszy oficjalny dodatek do Warcrafta III w drodze

Na łamach wydawanego na zachodzie magazynu GameNOW znalazła się informacja, z której wynika, iż w lutowym numerze czasopisma Computer Gaming World zamieszczone zostaną pierwsze informacje na temat oficjalnego dodatku do cieszącego się olbrzymią popularnością wśród graczy Warcrafta III.

Na łamach magazynu GameNOW znalazła się informacja, z której wynika, iż w lutowym numerze czasopisma Computer Gaming World zamieszczone zostaną pierwsze informacje na temat oficjalnego dodatku do cieszącego się olbrzymią popularnością wśród graczy Warcrafta III.

Z krótkiej informacji zamieszczonej w GameNOW (jest to siostrzane wydawnictwo Computer Gaming World przeznaczone dla młodszych graczy w wieku 8-12 lat) można jedynie wywnioskować, iż dodatek nosił będzie prawdopodobnie tytuł Warcraft III: The Frozen Throne oraz iż CGW zamieści materiały na temat tego tytułu jako pierwszy na świecie.

Lutowy numer Computer Gaming World trafi do sprzedaży na początku lutego, jego subskrybenci otrzymają swoje egzemplarze nieco wcześniej. Znając ludzką pomysłowość można się jednak spodziewać „wycieku” chociażby części z informacji przed tym zanim czasopismo pojawi się w punktach z prasą – w końcu Warcraft III nie jest takim sobie tytułem obok którego można przejść obojętnie :)