Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2008, 09:21

autor: vampire

Pierwsze screeny z Red Faction: Guerilla

Możemy już zobaczyć pierwsze screenshoty z planowanej na 2009 rok trzeciej odsłony Red Faction. Akcja gry ma miejsce na Marsie pięćdziesiąt lat po wydarzeniach z pierwszej części, jak sam tytuł wskazuje (Guerrilla oznacza wojnę partyzancką) wcielimy się w rolę członka ruchu oporu sprzeciwiającego się uciskom ze strony Earth Defense Force.

Możemy już zobaczyć pierwsze screenshoty z planowanej na 2009 rok trzeciej odsłony Red Faction. Akcja gry ma miejsce na Marsie pięćdziesiąt lat po wydarzeniach z pierwszej części, jak sam tytuł wskazuje (Guerrilla oznacza wojnę partyzancką) wcielimy się w rolę członka ruchu oporu sprzeciwiającego się uciskom ze strony Earth Defense Force. Produkcją zajęło się studio Volition Inc. odpowiedzialne również za części poprzednie. Tym razem rozgrywkę obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby, twórcy szczególną uwagę zwracają na system destrukcji terenu, który ma pozwalać na niespotykane do tej pory możliwości niszczenie środowiska. Myślę, że w tym względzie można im zaufać w końcu jedynka zasłynęła głównie dzięki ogromnej jak na tamte czasy interakcji z otoczeniem.

Gra ukazać się ma na PC, Xbox 360 oraz PS3. Na tej stronie możemy obejrzeć screeny z wersji Xbox 360, niestety w porównaniu z innymi next-genowymi produkcjami na pewno nie prezentują się szczególnie okazale.