Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Axel Springer Press Release 13 lutego 2004, 18:58

Painkiller ukaże się w serii Dobra GRA!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Na polskim rynku gier komputerowych w kwietniu wybuchnie bomba. Po raz pierwszy głośna, wysokobudżetowa i premierowa gra, na którą wyczekuje cały świat, ukaże się w rekordowym nakładzie i rewelacyjnie niskiej cenie 19,90 złotych!

"Marka Dobra GRA jest już zakorzeniona na naszym rynku i kojarzy się z najwyższą jakością za niewielką cenę - powiedział Marcin Przasnyski, dyrektor wydawniczy Axel Springer Polska. - Podpisanie kontraktu na Painkillera jest kolejnym kamieniem milowym w budowaniu potęgi naszej serii, która przez ostatnie dwa lata osiągnęła wynik blisko miliona sprzedanych egzemplarzy.

Painkiller ukaże się w serii Dobra GRA! - ilustracja #1

Gracze świetnie wiedzą, czym jest Painkiller - dopracowaną, genialną technicznie i niewiarygodnie grywalną grą. To jeden z tytułów, które zostają w pamięci na długo. Jestem dumny, że to właśnie my zostaliśmy wybrani do współpracy w Polsce.".

To nie koniec dobrych wieści. Painkiller dotrze do polskich graczy nie tylko o wiele taniej, ale także w tym samym czasie co na Zachodzie - to znaczy w kwietniu.

Painkiller to owoc kilkuletniej pracy zespołu People Can Fly kierowanego przez Adriana Chmielarza, znanego twórcy gier komputerowych i guru polskiej sceny Quake'a. Painkiller powraca do korzeni hardcore'owych strzelanin, oferując jednocześnie rewelacyjną grafikę i nowatorskie rozwiązania grywalności. W grze spotkamy monumentalnych megabossów - to największe płynnie animowane postacie w historii gier komputerowych - oraz dziesiątki demonicznych potworów, 24 zróżnicowane poziomy oraz 5 broni, każda z dwoma trybami strzelania - w tym oryginalna kołkownica, przybijająca wrogów do ścian. Dla miłośników sieciowania przygotowano tryb mulitplayer dla maksymalnie 32 graczy.

Painkiller ukaże się w serii Dobra GRA! - ilustracja #2

Painkiller ukaże się w serii Dobra GRA na dwóch płytach CD za jedyne 19,90 zł. Więcej informacji już wkrótce!

Painkiller ukaże się w serii Dobra GRA! - ilustracja #3