Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2008, 10:03

O multiplayerze w Race Driver: GRID

Pojawiła się garść informacji o wieloosobowej zabawie, której będzie można posmakować w nadchodzącej wyścigówce od Codemasters.

Pojawiła się garść informacji o wieloosobowej zabawie, której będzie można posmakować w nadchodzącej wyścigówce od Codemasters.

Twórcy chcą przenieść ducha gry offline (agresywne, bardzo „kolizyjne” i napakowane akcją wyścigi) do światka multiplayerowego. GRID w trybie online będzie posiadał 32 wyścigowe imprezy rozgrywane na 80 torach umieszczonych w 15 lokalizacjach na 3 kontynentach. W sieci naraz zmierzy się 12 graczy, wszystkie samochody będą oczywiście psuć się w malowniczy sposób. Główny projektant GRID-a, Ralph Fulton, zachwala jakoby unikatowe doświadczenie płynące z grania w nowego Race Drivera, które dodatkowo pogłębione jest przez specjalny system rankingowy umożliwiający jeszcze lepsze wczucie się w świat wielkich wyścigów.

A czym jest GRID (dla tych, którzy przespali ostatni miesiące)? Nowa gra wyścigowa od Codemasters, która pozwoli przetestować mnóstwo licencjonowanych samochodów podczas ulicznych, torowych i driftowych imprez na całym świecie. Premiera już w czerwcu, pecetowe demo jest do pobrania, a informacje znajdziecie jak zwykle w naszej Encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Race Driver: GRID

Race Driver: GRID