Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2008, 10:18

autor: vampire

Nie będzie dema Fable 2

Szef studia Lionhead, Peter Molyneux powiedział w wywiadzie dla serwisu Eurogamer, że na pewno nie będzie grywalnego dema Fable 2, przynajmniej dopóki ta decyzja należy do niego. Twórca uważa, iż wersja demonstracyjna byłaby najbardziej skomplikowaną rzeczą do przygotowania, gdyż w jego produkcji jest około 60 - 70 cech, których przedstawienie zajmie w pełnej grze od 10 do 15 godzin.

Szef studia Lionhead, Peter Molyneux powiedział w wywiadzie dla serwisu Eurogamer, że na pewno nie będzie grywalnego dema Fable 2, przynajmniej dopóki ta decyzja należy do niego. Twórca uważa, iż wersja demonstracyjna byłaby najbardziej skomplikowaną rzeczą do przygotowania, gdyż w jego produkcji jest około 60 - 70 cech, których przedstawienie zajmie w pełnej grze od 10 do 15 godzin. Natomiast próba zamknięcia ich wszystkich w krótkim demie jest bardzo trudna, jeśli nie niemożliwa.

Jednocześnie w wywiadzie dla serwisu IGN zdementował pogłoski jakoby premiera Fable 2 miała zostać przełożona na przyszły rok. Podobno do końca obecnego tygodnia gra ma zostać już skończona, a następne miesiące przed premierą zajmie jej testowanie i dopracowywanie.

Peter Molyneux powiedział również, że nie zostały wprowadzone żadne nowe pomysły, po prostu dobre idee należy rozwijać, a złe eliminować. Miejmy tylko nadzieję, iż tym razem nie będzie ubolewał nad tym, że zawiódł graczy.

Nie będzie dema Fable 2 - ilustracja #1

Premiera Fable 2 została wyznaczona na koniec tego roku i póki co tytuł pozostanie exclusivem dla X360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fable II

Fable II